AjsripH \/^n hpf EBZM Wordt het Dennis of Stefan? Stembiljet verkiezing Ajacied van het jaar. Waarom zullen we duurdoen /*JCl V.I v-vJ O I IV-L J Cl Gil Waarom zullen we duur doen Dit stembiljet kunt u inleveren bij onderstaande Kwantum filialen: 3. v. Galenstraat 41 Plein 40-45 ie van Swindenstraat 65 Verrijn Stuartweg 24 [L^ZZi Kwantum Sport-shops: Ceintuurbaan 262 Commelinstraat 62 5SI Waterlandplein 1 Kaartjes als stembiljet Dit weekend gaat de laatste ronde in van de Kwantum verkiezing van de Ajacied van het Jaar. Het wordt een bijzonder spannend slot van een ver kiezing waar vanaf de start vele kandidaten bij betrokken waren. Nu, aan het eind van de kompetitie 1988- 1989, staan twee Ajacieden afgete kend bovenaan. Er moet wel een won der gebeuren willen deze beide spe lers nog serieuze konkurrentie krijgen van een derde. De twee voetballers aan kop van het klassement van de Kwantum Ajacied van het Jaar zijn DENNIS BERGKAMP en STEFAN PETTERSSON. Al weken zijn Dennis en Stefan bezig niet een nek aan nek race. In de laatst gepubliceerde stand had Stefan Pettersson een voorsprong van twaalf punten op Bergkamp. De laatste stapel inzendingen bracht de jongste van de twee weer aan kop: Dennis Bergkamp heeft momenteel (zie de stand) een voordelig aantal punten van acht! De laatste ronde moet dus uiteindelijk de beslissing gaan brengen wie zich de populairste Ajacied van het seizoen 1988-1989 mag noemen. Door onder staande bon in te vullen en te depo neren in één van de stembussen die aan het eind van de wedstrijd gereed staan bij de uitgangen van het stadion, kunt u invloed uitoefenenen op het eindresultaat van de Kwantum Ajacied van het Jaar-verkiezing. Volgende week, bij Ajax-Willem II, zal de uiteindelijke Ajacied van het Jaar voorafgaande aan de wedstrijd gehul digd worden. Behalve de drie prijs winnaars (uitgebotte inzenders) zullen nog een vijfentwintigtal inzenders van de stembiljetten daarbij genodigd zijn. prijswinnaars De prijswinnaars van de afgelopen ronde die een gratis toegangsbewijs én de waardebon van Kwantum kregen thuisgestuurd zijn: C. Roberts, Monique Steenbruggen en de heer of mevrouw Vonk, allen uit Amsterdam. De verkiezing van de Kwantum Ajacied van het Jaar, in samenwerking met het Amsterdams stadsblad De Echo, gaat de beslissende ronde in. Daarbij is niet alleen de eerste positie belangrijk. Ook de hoogst geplaatste Ajacied onder twintig jaar valt namelijk in de prijzen. Daarvoor komen met name Bryan Roy en Richard Witschge in aanmerking. Bryan Roy, de hoogst genoteerde Ajacied onder twintig jaar. Dit zijn mijn top-drie ajacieden van deze week. 1. 2. 3. 10 pt. 6 pt. 4 pt. Naam - adres - tel.nr. inzenden. Naam Adres Telefoon Waarom zullen we duurdoen Niet alleen het hierbij afgedrukte stembiljet kunt u gebruiken om de top drie Ajacieden aan te wijzen. Op de achterkant van uw toegangsbewijs staat hetzelfde biljet afgedrukt en na afloop van de wedstrijd kunt u de kaartjes ingevuld deponeren in de speciaal daarvoor gereedstaande stembussen. Die vindt u bij de uitgangen van het Ajax-stadion. Zoals gebruikelijk zullen er uit de inzenders drie worden geloot die een gratis toegangsbewijs voor de wedstrijd Ajax- Willem II én de Kwantum-verrassing krijgen toegestuurd. 18

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1989 | | pagina 18