LU uiillem/ ALS KWALITEIT DE KANS KRIJGT. Tei. (020) 822238 ot 823427 bondentechniek "Het is zaak om me bij Ajax weer helemaal te bewijzen en het vroegere niveau terug te vinden." Geboren in Rotterdam Sonny Silooy werd op 31 augustus 1963 geboren, nota bene in Rotter dam. Maar als voetballer begon hij in Zaandam, bij ZVV. Daar viel hij zo op dat Ajax hem als jeugdspeler aan trok. De eerste keer dat Sonny Silooy, die aanvankelijk als rechtermiddenvelder voetbalde, in het eerste elftal een kans kreeg, was op 3 mei 1981. Ajax speelde toen tegen Sparta, won met 2-1, en Sonny mocht als invaller debuteren in de Eredivisie. In het daaropvolgende seizoen groei de Sonny uit tot een vaste waarde en in totaal kwam Silooy tot 157 kompe titiewedstrijden voor Ajax. Een hoogtepunt was natuurlijk de Europa Cupfinale in 1987. •Uit een voorzet van Silooy maakte Marco van Basten het enige en win nende Ajax-doelpunt tegen Lokomoti- ve Leipzig. Op 12 oktober 1983 maakte Sonny Silooy voor het eerst zijn opwachting in Oranje na al vele malen voor an dere vertegenwoordigende elftallen te zijn uitgekomen. Die 12e oktober speelde Nederland tegen Ierland en Sonny werd in de mandekking gezet tegen Frank Stapleton. Het werd een historische wedstrijd die Oranje met 3-2 won. In totaal speelde Sonny Si looy 22 keer voor het Nederlandse Elftal. Sonny Silooy toont blij het Ajax-shirt dat hij vanaf het komende seizoen weer zal dragen. Dan gaan we weer eens ouderwets genieten. Dat staat vast. Wanneer kwaliteit aan vakmanschap wordt gekoppeld, scoren we. Gegarandeerd! En dat geldt niet alléén voor voetbal. Uw bandenvakman weet wat het betekent een uitgebalan ceerd team van kwaliteitsbanden te hebben. De vele voordelende besparing op benzine en autokosten, het veiligheidsaspekt enz. Vraag 't hem maar eens. Jan van Galenstraat 4 7

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1989 | | pagina 7