cAjax-buó 't (§ooi Uw AJAX INSTUIF Veldspelers 29 en 30 maart in De Meer De jaarlijkse voetbalinstuif van Ajax staat weer voor de deur. Jonge voet ballers die hun kans willen wagen bij Ajax krijgen die gelegenheid en zoals ieder jaar zullen er weer vele tientallen op de velden van Ajax te vinden zijn die hun beste beentje voorzetten in de hoop dat ze worden aangenomen bij de topclub uit De Meer. Keepers Op woensdag 29 maart a.s. kunnen jonge keepers van 8 tot 18 jaar zich bewijzen. Dat gebeurt onder leiding van keeperstrainer Frans Hoek en de technische staf van Ajax en de doel mannen zijn welkom vanaf 10.30 uur. Daarbij moet rekening worden gehou den dat de aanmelding een uur eerder dient te geschieden, om 9.30 uur dus, in het Ajax-clubhuis op Voorland. Op diezelfde woensdag dat de kee pers hun beste beentjes zullen voorzet ten komen ook veldspelers in aktie. Ben je twaalf of dertien jaar oud dan begint de instuif om 17.00 uur en voor de 14-15-jarigen is het aanvangstijd- stip 19.00 uur. Ook hier geldt dat de voetballers zich een uur van te voren moeten aanmelden in het Ajax- clubhuis op Voorland. 8- tot 11-jarigen Jonge talentvolle voetballers van 8 en 9 jaar kunnen een dag later, donder dag 30 maart, aan de bak. Zij zijn van harte welkom vanaf 17.00 uur. Om 18.45 uur is het de beurt aan de spelers van 10 en 11 jaar om te laten zien hoe goed ze kunnen voetballen. Natuurlijk geldt ook voor deze beide leeftijdsgroepen dat ze zich een uur eerder in het Ajax-clubhuis aanmelden. Toestemming club Voor de jonge voetballers die reeds spelen bij een club verdient het aanbe veling om een schriftelijke toestemming van die vereniging mee te nemen. Niet vergeten dus om, wanneer je graag een kans maakt bij Ajax te ko men voetballen, op woensdag 29- en donderdag 30 maart, er bij te zijn: de beroemde Ajax-instuif! In de wedstrijd Roda JC-Ajax werd Stefan Pettersson gekonfronteerd met een rode kaart. Dat gebeur de voor het eerst in de karrière van de Zweedse aanvaller. Vriend en vijand waren het er over eens dat de straf wat zwaar was, zeker wanneer in aanmerking wordt genomen dat Stefan één van die spelers is die meer dan wie ook incasseren moet. Twee wedstrijden schorsing en een voorwaardelijke straf tot 1990 was zijn lot en er bleef Stefan niet veel anders over dan zijn schoeisel eens goed in het vet te zetten. De teleurstelling bij Stefan was natuurlijk erg groot, temeer dat hij door de straf het belangrijke Beker duel met FC Groningen moest missen. De vier laatste uitwedstrijden van Ajax voor de speciale prijs van f 75,00 P.P. excl. sta dion zit/plaats zondag 2 april Groningen-Ajax zondag 30 april MW-Ajax zondag 7 mei Volendam-Ajax maandag 15 mei Den Bosch Ajax Bus en Plaatskaarten kunt u bestellen bij: sig.-mag. Ajax Middenweg 400, Amsterdam, tel. 6653621 sig.-mag. Klarenbeek Gijsbrecht van Amstelstr. 163, Hilversum 5

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1989 | | pagina 5