r >v Voorverkoopadressen EC-duel Roda JC-Sofia J Roda JC is zichtbaar tevreden over het bereikte resultaat. Met het oog op de te verwachten grote belangstelling voor de thuiswedstrijd van Roda JC tegen Sredets Sofia in de derde ronde van het Europacup I l-toernooi op woensdag 15 maart, zijn er in de omliggende regio wederom extra voorverkoopadressen gecreeerd. Wat de duurdere overdekte zittribunekaarten betreft, kan worden gezegd dat deze nagenoeg zijn uitverkocht. Roda JC-supporters die niet woonachtig zijn in de gemeente Kerkrade, kunnen op de volgende adressen toegangskaarten verkrijgen: Simpeld: Drogisterij Marjo, Kloosterstraat 10; Vaals: Sigarenhandel W. Sparla, Maastrichterlaan 93; Gulpen: Drogisterij Beuken, Rijksweg 56; Valkenburg: Sigarenhandel F. Hendriks, Passage 8; Hoensbroek: Sigarenzaak Peters, Hoofdstraat 26; Landgraaf: Radio-speciaalzaak Rosenboom, Heerlenseweg 28; Wijnandsrade: PTT- agentschap De Posthoorn, Opfergeldstraat 6. Volledigheidshalve volgen onderstaand de vaste verkoopadressen in Kerkrade en Heerlen: Cafe Sportpark, Parkstraat, Kerkrade-west; Kapsalon Fohler, Industriestraat 64, Kerkrade west; Sigarenmagazijn Meertens, Zonstraat 75, Chevremont; Sigarenmagazijn Meertens, Poststraat 14, Kerkrade-west; Sigarenmagazijn Otten, Bleijerheiderstraat 144, Kerkrade- Bleijerheide; Sigarenmagazijn Van Verseveld, Saroleastraat 80a, Heerlen; Drogisterij Hollands, Caumerboord 29, Heerlerbaan. De prijzen van de toegangskaarten bedragen: overdekte zittribune (nog slechts zeer beperkt verkrijgbaar op de vaste voorverkoopadressen): vanaf f. 27,50; overdekte staantribune: f. 20,-; onoverdekte staantribune: f. 12,50 en jeugd tot en met 15 jaar: f. 7,50.

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1989 | | pagina 7