Peter Larsson 27 ar, försvarsspelare i ajax och svenska fotbollslandslaget. Sparbanken B Idrottens bank för bade stjarnor och knattar. Peters populariteit Amateurs op de gezinstribune welkom Primeur bij Ajax: cfracfiencVe reclameborden 15 <V°-/ Sparbanken sponsrar manga olika sporter, klubbar och idrottare. Alltifran okanda knattar till stora stjarnor. Vi hjalper ocksa enskilda klubbar och spelare med finan- siell radgivning och ekonomisk planering. Deze foto-advertentie is te vinden in de meeste Zweedse voetbalbladen, een fraai portret van onze centrale verdedi ger die eind vorig jaar in het huwelijk trad met zijn vriendin Siv. Het is een advertentie van de Zweedse 'Sparbanken' die de populariteit van Larsson graag gebruikt om klanten te werven. Het is een mooie plaat van Peter in burger die zich, samen met zijn vriend Stefan Pettersson, regelmatig in grote belangstelling uit Zweden mag verheu gen. leder weekend komt er wel een groep Zweedse voetbalenthousiasten naar De Meer om hun favorieten te zien spelen. Vanmiddag bij Ajax-Fortuna Sittard begroeten we de jonge voetballers van de ZOUAVEN uit Grootebroek, de club waar de Ajacieden Frank en Ronald de Boer begonnen met voetballen. Ook voor de komende thuiswedstrijden van Ajax zijn amateurverenigingen van harte welkom tegen de speciale reduktie-prijs op de Gezinstribune. Voor inlichtingen omtrent de reduktie- regeling voor amateurclubs kunt u zich telefonisch wenden tot: Inter Football, 02963-4441 Ajax-Fortuna Sittard levert een opval lende primeur op. Voor het eerst zullen er in een Nederlands voetbalstadion draaiende reklameborden te zien zijn. De zogenaamde "lamellen"borden hebben drie zijden die op gezette tijden wisselen. Zo is er steeds een andere reklame-uiting op te zien. De lamellenborden zijn bij de oplettende TV-kijkers al bekend van de Italiaanse voetbalstadions. De Unieke reklame borden, die voorlopig aan de Eretribu nekant staan, worden geproduceerd door Inter Football in samenwerking met Nederland Haarlem.

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1989 | | pagina 15