I BLAIMKERT Stembiljet verkiezing Aiacied van het jaar. SLIJTERIJEIS Let op de kaartjes 1.:. 2.:. 3.:.. 10 pt. 6 pt. 4 pt. Naam Adres Telefoon Dit stembiljet kunt u inleveren bij onderstaande Kwantum filialen: 2. v. Galenstraat 41 Plein 40-45 ie van Swindenstraat 65 Verrijn Stuartweg 24 Kwantum Sport-shops: Ceintuurbaan 262 Commeiinstraat 62 Waterlandplein 1 Arturo ten Heuvel De Ajax-mascotte Zoals gewoonlijk kan het hierbij afge drukte stembiljet worden ingevuld en ingeleverd maar vanaf vandaag is er ook een andere methode om de stem men op de favoriete drie Ajacieden uit te brengen. De achterkant van het toegangsbewijs doet namelijk dienst als stembiljet en na afloop van de wedstrijd kunt u die ingevulde biljetten deponeren in spe ciale Kwantum-verkiezingsbussen die bij de uitgangen van het stadion staan opgesteld. Doet u dus ook mee aan de Kwantum verkiezing van de Ajacied van het Jaar en vul de achterkant van uw kaartje in om die daarna in de stembussen te deponeren. Zoals altijd het geval is zul len drie van de inzenders een gratis toegangsbewijs voor de volgende thuiswedstrijd ontvangen. Dit zijn mijn top-drie ajacieden Van deze week. Naam - adres - tel.nr. inzenden. Waarom zullen we duur doen Ajax-mascotte bij Ajax-BW Den Bosch Het is alweer enige tijd geleden dat Ajax zijn laatste thuiswedstrijd speelde. Om precies te zijn gebeurde dat op zondag 11 december van het vorig jaar en Ajax' tegenstander was BW Den Bosch dat met 5-1 werd geklopt. Bij die gelegenheid was Arturo ten Heuvel de Ajax-mascotte die, voordat hij zijn 'verplichtingen' als Ajax- mascotte deed, even poseerde met twee van zijn favorieten: Stefan Petters- son en Robbie Witschge. Arno Bruinsma In smetteloos Ajax-tenue gestoken zal hedenmiddag Arno Bruinsma zijn op wachting maken als de bekende Ajax- mascotte. Normaal speelt Arno Bruinsma iedere zaterdag in het E-1 elftal van Ajax maar vandaag mag hij proeven van de spanning rond een wedstrijd van het eerste elftal. Arno zelf is een all-round speler, een voetballer dus die op vele posities kan worden ingezet. Voor de aanvang van Ajax-Fortuna Sit- tard zal Arno zijn eigen warming-up maken om daarna de beide elftallen vooraf te gaan met de wedstrijdbal. Ar no Bruinsma is tien jaar. Kinkerstraat 228 naast valkenbera f Jan Tooropstraat 39 au9ust allebeP|ei" achter postjesweg Vespucimarkt 30 bij jan evertsestraat AMSTERDAM Bornholm Hotel-Pension-Bar-Bowling Hotel - Bar - Bowling BORNHOLM West-Terschelling LOGIES EN ONTBIJT V.A.: 29,50 - INL. 05620-2266 Kamers met eigen terras v.a. f. 34,50 11

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1989 | | pagina 11