mm o do re C Thank you Stembiljet verkiezing Ajacied van het jaar. Waarom zullen we duurdoen Ajacied van het jaar. Waarom zullen we duurdoen KWANTUM MARK VERKUIJL Kwantum Man of the Match Ajax-Volendam Bloemen van Kwantum Volgende week Willem II, dan winterstop Een fijne partij voetbal legden Ajax en Volendam twee weken terug de bijna twintigduizend toeschouwers in De Meer voor. Was het voetbaltech- nisch niet altijd honderd procent, de faktor strijd zorgde er voor dat de wedstrijd steeds boeide. Opnieuw viel Dennis Bergkamp op, niet alleen door zijn uitstekende goal maar ook door zijn doortastende spel in het al gemeen. Hij was, met doelman Lloyd Doesburg (van hem was de assist bij het tweede Ajax-doelpunt!) één van de spelers die in aanmerking kwam voor de titel van Kwantum Man of the Match. Die eer was echter weggelegd voor een andere Ajacied. Mark Verkuijl kweet zich andermaal voortreffelijk van zijn taak als voorstopper. Maar niet alleen werd Volendam-spits Ste ve van Dorpel volledig aan banden gelegd, Mark zag ook kans om in druk te maken met een aantal scher pe aanvallende akties. De titel 'Kwantum Man of the Match' sleepte Mark Verkuijl overigens voor de tweede keer in de wacht. Ook na de wedstrijd tegen FC Groningen werd Mark als zodanig gehuldigd. Mark Verkuijl maakt, met het elftal, een uitstekende periode door. De oorspronkelijk als linkervleugel verdediger spelende Verkuijl doet het perfekt als voorstopper. Niet alleen verdedigend staat Mark zijn mannetje maar ook in offensief opzicht doet hij van zich spreken. Zoals hier tijdens het Bekerduel Ajax- PEC Zwolle waar hij, onder belangstelling van ex-Ajacied Bert de Meijer, van afstand het vijandelijke doel bestookt. Met de wedstrijd Ajax-BW Den Bosch zijn we toegekomen aan de laatste kompetitiewedstrijd in 1988 in De Meer. Volgende week reist Ajax naar Tilburg om in Tilburg de laatste punten in de wacht te slepen en dan is het: WINTERSTOP. Ondanks de winterse omstandighe den blijven de bloemen die Kwantum iedere thuiswedstrijd via de spelers aan het publiek biedt vers. Ook he denmiddag zijn de Kwantumbloemen er weer. Vlak voor het begin van Ajax—BW Den Bosch worden de boeketten door de Ajacieden het pu bliek aangeboden. Deze keer met de beste wensen voor het nieuwe jaar. Volgende week zondag speelt Ajax de laatste kompetitiewedstrijd in het jaar 1988. Dat gebeurt in Tilburg waar Ajax het opneemt tegen Willem II. Na die wedstrijd start de winter stop die even tijd geeft om op adem te komen en zich voor te bereiden op deel twee van de vaderlandse kompetitie. Die kompetitie begint, ijs en weder dienende, op zondag 22 januari met de uitwedstrijd tegen Veendam. Een week later, 29 januari dus, ontvangt Ajax in De Meer Fortuna Sittard, een ploeg waar we nog een appeltje mee te schillen hebben. Dit zijn mijn top-drie ajacieden van deze week. 1.: 2.: 3.: 10 pt. 6 pt. 4 pt. Naam - adres - tel.nr. inzenden. Naam Adres Telefoon Dit stembiljet kunt u inleveren bij onderstaande kwantum filialen: 2. v. Galenstraat 41 Plein 40-45 ie van Swindenstraat 65 Verrijn Stuartweg 24 kwantum Sport-shops: Ceintuurbaan 262 Commelinstraat 62 Waterlandplein 1 19

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1988 | | pagina 19