ll.ViY.'i'n'li'll A I/an h<=>t bar Imï/.Viiit'.ll Kwantum Ajacied van het Jaar Veel stemmen voor Dennis Stembiljet verkiezing Ajacied van het jaar. Waarom zullen we duur doen #\J U V» I v,U VCJl I v.,t .OOI» Waarom zullen we duur doen Bloemen van Kwantum Dit stembiljet kunt u inleveren bij onderstaande kwantum filialen: J. v. Galenstraat 41 i Plein 40-45 19 Het zal niemand verbazen dat de laatste weken veel stemmen zijn uit gebracht op Dennis Bergkamp. Het negentienjarige talent manifesteerde zich in alle glorie en scoorde in de afgelopen vijf kompetitiewedstrijden even zovele keren. Terwijl hij vorig weekend tegen PEC Zwolle twee keer toesloeg. De Ajax-fans konden de hartverwar mende come-back van Dennis wel waarderen en gunden hem vele, vele punten. Punten die Dennis Bergkamp dicht naar de Top Tien van het klas sement van de Kwantum Ajacied van het Jaar bracht. Koploper is nog steeds Rob Witsch- ge, de jonge vleugelspits die in het veld voorlopig meer konkurrentie heeft van collega Bryan Roy dan in de verkiezing. Rob Witschge gaat Stefan Pettersson en Arnold Mühren voor, terwijl broer Richard zich ook al in een grote po pulariteit mag verheugen, Een fraaie zesde positie is zijn deel. Prijswinnaars Een drietal "winnaars" bekijken de ongetwijfeld interessante wedstrijd tussen Ajax en Volendam vanaf de Reijnoldstribune. De drie inzenders van een stembiljet voor de verkiezing van de Kwantum Ajacied van het Jaar die werden uitgeloot zijn: Max Becker, K. de Bruijn en J.B. van Wijnkoop, allen uit Amsterdam. De volgende thuiswedstrijd speelt Ajax op 11 december aanstaande te gen BW Den Bosch. Ook dan zullen er drie inzenders gratis en voor niets in De Meer aanwezig zijn. uennis bergkamp hoorde de laatste weken tot de snelle stijgers in het klassement van de Kwantum Ajacied van het Jaar. Ook bij de ontmoeting Ajax- Volendam, die vanmiddag in de Meer haar beslag zal krijgen, ontbreken de fleurige boeketten die de Ajacieden over de tribunevakken verspreiden niet. De door Kwantum verzorgde bloe menpracht is een wekelijks terugke rende hulde aan de supporters die de tribunes van het Ajax-stadion be volken. Met de bloemen gaan de welgemeende wensen voor een aan gename wedstrijd van Kwantum naar het publiek. Dit zijn mijn top-drie ajacieden van deze week. 1.:.. 2.:.. 10 pt. 6 pt. 4 pt. Naam - adres - tel.nr. inzenden. Naam Adres Telefoon ie van Swindenstraat 65 Verrijn Stuartweg 24 luv.v.1u'.'.'.ll Waarom zullen we duur doen kwantum Sport-shops: Ceintuurbaan 262 Commelinstraat 62 Waterlandplein 1

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1988 | | pagina 19