Ajacied van het jaar. i ïi aï/j i l'TTÜ I|4',V:L'||I|,',|I Bekerbloemen van Kwantum 1 hankyou Stembiljet verkiezing Ajacied van het jaar. Waarom zullen we duurdoen Waarom zullen we duurdoen Kwantum Man of the Match Kwantum Ajacied van het Jaar T ussenklassement Op de tribune 1 Arnold Mührenzijn naam lag op ieders lippen na de laatste thuis wedstrijd in De Meer, die tegen MVV. Niet voor niets. De Volendamse voet balridder had op onnavolgbare wijze zijn stempel gedrukt op het duel met de Limburgers. Met soepele tred, en heldere blik, legde hij zijn "normale" wondertjes op de mat maar het ge galvaniseerde optreden bekroonde Arnold met een pracht-goal van de eerste orde. Ajax' vierde treffer was er een waaro ver na jaren nog gesproken zal wor den en op dat moment wist iedereen het al: Arnold Mühren kon de titel van Kwantum Man of the Match niet meer ontgaan. Na afloop van Ajax-MVV ontving Ar nold uit handen van Kwantums Jan Hartman dan ook het aandenken en de speciale Kwantum-attentie. Met de stijgende vorm van Ajax stijgt ook het aantal wekelijkse inzendin gen voor de verkiezing van de Kwan tum Ajacied van het Jaar. Hoewel de winnaar van vorig sei zoen, Robbie Witschge, zich ander maal mag verheugen in een grote populariteit en het klassement aan voert, zijn er meerdere kapers op de kust. Eén van de Ajacieden die de laatste weken veel stemmen vergaarde, was Arnold Mühren. Niet verwonderlijk natuurlijk voor wie Arnold heeft zien spelen tegen bijvoorbeeld MVV. Ze venendertig jaar is de linkermidden velder, maar aan zijn manier van voetballen zie je die leeftijd zeker niet af. Op zijn "oude dag" mag Ar nold zich dus bovendien verheugen in de sympathie van een groot aantal Ajax-aanhangers. De tussenstand in de Kwantum ver kiezing van de Ajacied van het Jaar levert het volgende beeld op: 1. Robbie Witschge 2. Stefan Pettersson 3. Arnold Mühren 4. Stanley Menzo 5. Jan Wouters 6. Mark Verkuijl 7. Bryan Roy 8. Johnny van't Schip 9. Marciano Vink 10. Peter Larsson Zoals bekend worden uit de inzen ders iederé keer drie gelukkigen ge loot die een gratis kaartje krijgen voor de eerstkomende thuiswedstrijd van Ajax. Vanmiddag zijn die drie (die van Kwantum ook nog een extra verrassing thuisgestuurd kregen): Henk Tan A Riam uit Amsterdam, Gabriëlle Hoekert uit Amsterdam en Paul Ravelli uit Uithoorn. Ook bij de Bekerontmoeting Ajax- PEC Zwolle, die vanmiddag in de Meer haar beslag zal krijgen, ontbreken de fleurige boeketten die de Ajacieden over de tribunevakken verspreiden niet. De door Kwantum verzorgde bloemenpracht is een wekelijks terugkerende hulde aan de supporters die de tribunes van het Ajax-stadion vevolken. Met de bloemen gaan de welgemeende wensen voor een aangename wedstrijd van Kwantum naar het publiek. Dit zijn mijn top-drie ajacieden van deze week. 1. : 2. : Naam - adres - tel.nr. inzenden. 10 pt. Naam 6 pt. Adres 4 pt. Telefoon Dit stembiljet kunt u inleveren bij onderstaande Kwantum filialen: J. v. Galenstraat 41 Plein 40-45 ie van Swindenstraat 65 Verrijn Stuartweg 24 Waarom zullen we duurdoen Kwantum Sport-shops: Ceintuurbaan 262 Commelinstraat 62 Waterlandplein 1 19

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1988 | | pagina 19