Ajacied van het jaar. IfTTTOTTTTTXll lfT777T7ïïmi Stembiljet verkiezing Ajacied van het jaar. Waarom zullen we duurdoen Waarom zullen we duurdoen Kwantum Man of the Match Kwantum Ajacied van het Jaar. Kwantum-bloemen voor het publiek Mark Verkuijl pakt prijs tegen oude club Uitgerekend tegen zijn vroegere club FC Groningen eigende Mark Verkuijl zich de Kwantum Man of the Match prijs toe. Twee weken geleden speel de de tot voorstopper omgeschakel de Mark een eminente partij voetbal tegen zijn clubgenoten van het vorig jaar. Verdedigend zat het helemaal snor en daarbij zorgde hij voor regel matige steun in aanvallend opzicht. Het was een doelpunt van Mark Ver kuijl dat tegen FC Groningen de ban brak. Ondanks verwoede tegenstand van de sjorrende en trekkende John de Wolf penetreerde hij het straf schopgebied van de Groningers om met een koele schuiver doelman Jo- han Tukker kansloos te laten. Een schitterende aktie die het glan zende optreden van Verkuijl be kroonde. Direkt na de wedstrijd werd Mark op het veld gehuldigd als de Kwantum Man of the Match. Ook vanmiddag zal één van de voet ballers die van de partij zijn tijdens Ajax-MW (dus ook de spelers van de Limburgse gasten maken kans!) gefêteerd worden als de Kwantum Man of the Match. De keuze van de jury zal door de speaker van het Ajax-stadion een kleine tien minuten voor het einde van de wedstrijd be kend worden gemaakt. De Ajax-opleving van de laatste weken, gestart met de 2-0 zege over PSV, heeft heel wat reakties losge maakt bij de Ajax-fans die via het Officieel Programma of het Amster dams Stadsblad De Echo meedoen aan de verkiezing van de Kwantum Ajacied van het Jaar. De laatste twee weken leverde weer een fors aantal inzendingen op. Daaruit bleek dat de prestatie van Rob Witschge tegen PSV niet onop gemerkt aan de fans voorbij was gegaan. De meeste stemmen gingen naar de grillige linkerspits die een sprong naar de eerste plaats maakte. Daar mee liet hij Stefan Pettersson en Ar nold Mühren achter zich. Wie zich ook in toenemende popula riteit mag verheugen is Dennis Berg kamp. De regelmatige invaller maak te in de laatste Ajax-wedstrijden in druk en kwam bovendien drie keer tot scoren. Winnaars Drie Ajax-fans zien vanmiddag de wedstrijd voor niets. Dat zijn de win naars die zijn uitgeloot uit de inzen ders van de afgelopen weken. De gelukkigen die Ajax-MVV gratis vanaf de Reijnoldstribune bekijken zijn C. Bekkenutte, Eric Mulder en Jenny Fung. De volgende thuiswedstrijd speelt Ajax op 20 november aanstaande. Dan wordt er in de tweede ronde van het KNVB Bekertoernooi gespeeld te gen PEC Zwolle. Ook voor die wedstrijd zijn er drie toegangsbewij zen door Kwantum ter beschikking gesteld voor inzenders van het stem biljet. Mark Verkuijl glundert. Hij werd bij Ajax-FC Groningen gekozen tot Kwantum Man of the Match. De vaste bezoekers van de thuis wedstrijden van Ajax zijn er helemaal mee vertrouwd, de boeketten die de Ajacieden voor aanvang van hun duel schenken aan het publiek. Dit symbolische gebaar, waarmee de bezoekers bedankt worden voor hun aanwezigheid en steun, wordt weke lijks mogelijk gemaakt door "bloemen-sponsor" Kwantum. Ook voor vandaag wenst Kwantum het Ajax-publiek een sportieve en aangename middag in De Meer. Dit zijn mijn top-drie ajacieden van deze week. 1.:.. 2.:.. 10 pt. 6 pt. 4 pt. Naam - adres - tel.nr. inzenden. Naam Adres Telefoon Dit stembiljet kunt u inleveren bij onderstaande kwantum filialen: 1 v. Galenstraat 41 Plein 40-45 ie van Swindenstraat 65 Verrijn Stuartweg 24 [lii' .M] Waarom zullen we duurdoen kwantum Sport-shops: Ceintuurbaan 262 Commelinstraat 62 Waterlandplein 1 19

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1988 | | pagina 19