I Ajacied van het jaar. Kwantum Ajacied van het Jaar Stembiljet verkiezing Ajacied van het jaar. KWANTUM Waarom zullen we duur doen KWANTUM Waarom zullen we duur doen Kwantum Man of the Match Winnaars bij Ajax-PSV Kwantum bloemen voor het publiek 1.:.. 2.:.. 3.:.. Het resultaat van Ajax' laatste kom petitiewedstrijd in De Meer was nogal teleurstellend. 3-3 werd het tegen Roda JC dat bij rust nog kansloos leek vanwege de 2—0 achterstand. Niettemin werd er toch een Ajacied gekozen als de KWAMTUM MAN OF THE MATCH, hoewel dat geen verplichting is. Ook de spelers van de tegenstander komen in aanmer king voor de prijs van de beste voetballer van de middag. Zoals het een goed aanvoerder be taamt toonde Jan Wouters zich ook in de moeilijke klus tegen Roda JC van zijn beste kant. Zijn persoonlij ke prestatie in het veld werd niet beloond met twee punten, maar de man die drie dagen vóór Ajax—Roda JC zijn twintigste inter land speelde, tegen Wales, kreeg wel het aandenken en de waarde bon, behorende bij de Kwantum Man of the Match verkiezing, uitgereikt. Hedenmiddag zal uit het grote pak ket topvoetballers wederom een KWANTUM Man of the Match te voorschijn komen. Een tiental minu ten voor het verstrijken van de offi ciële speeltijd zal de jury de KWAN TUM Man of the Match bekend maken via de speaker van het Ajax- stadion. Direkt na afloop van de wedstrijd zal de gelukkige dan gehuldigd worden op het veld. Er zijn volop ontwikkelingen in het klassement van de Kwantum Ajacied van het Jaar. De koplopers in het algemeen klasse ment zijn nog steeds Stefan Petters- son en Arnold Mühren maar het laat zich aanzien dat zij behoorlijk konkur- rentie te duchten krijgen van Rob Witschge (de winnaar van de verkie zing van vorig jaar), Stanley Menzo en de snel stijgende Richard Witschge. Op de onderstaande bon kunt u uw favoriete Ajacieden invullen. De stembiljetten zijn in te leveren bij de diverse Kwantum-filialen waarvan u de adressen op het stembiljjet vindt. Echo Niet alleen via de stembiljetten van het Officieel Programma kan er ge stemd worden op de Top-Drie Aja cieden. Op de bekende Ajax-pagina van het Amsterdams Stadsblad De Echo en het Amstelveens Nieuws blad staat de Kwantum-verkiezing van de Ajacied van het Jaar afge drukt. Na iedere 'verkiezingsronde' krijgen drie uitgeloote inzenders een gratis toegangsbewijs voor de eerst komende kompetitiewedstrijd van Ajax. Doet u mee aan deze ver kiezingsronde dan maakt u dus kans een gratis toegangsbewijs voor de wedstrijd Ajax-FC Gronin gen te krijgen. Maar dat niet alleen, naast het kaartje voor de wedstrijd schenkt Kwantum de winnaars ook een extra verrassing. Natuurlijk zitten er ook vanmiddag drie winnaars tussen het publiek dat gaat genieten van de topper Ajax-PSV. Maud Fokkinga, Danielle Christiaan- se en Ricardo Passchier zijn de ge lukkigen en zij zullen ongetwijfeld weer meedoen aan de verkiezing. De huidige stand in de rangschik king van de Kwantum verkiezing van de Ajacied van het Jaar, wat betreft de eerste tien posities, ziet er als volgt uit: 1. Stefan Pettersson 2. Arnold Mühren 3. Stanley Menzo 4. Rob Witschge 5. Johnny van 't Schip 6. Marciano Vink 7. Bryan Roy 9. Peter Larsson 8. Richard Witschge 10. Jan Wouters Met een beetje geluk komt u van middag in het bezit van een fraai boeket Kwantum-bloemen. De re gelmatige bezoekers van de thuis wedstrijden van Ajax kennen het fe nomeen al: voor aanvang van iedere wedstrijd, direkt nadat de beide elf tallen zich met het arbitrale trio en de mascotte aan het publiek heb ben voorgesteld, offreren de Ajacie den namens Kwantum een elftal boeketten. Dat als dank vooraf voor de getoon de interesse en waardering voor de komst naar het stadion. Met de bloemen wenst Kwantum al le aanwezigen bij Ajax-PSV een bijzonder aangename wedstrijd. Dit zijn mijn top-drie ajacieden van deze week. 10 pt. 6 pt. 4 pt. Naam - adres - tel.nr. inzenden. Naam Adres Telefoon Dit stembiljet kunt u inleveren bij onderstaande Kwantum filialen: 3. v. Galenstraat 41 Plein 40-45 ie van Swindenstraat 65 Verrijn Stuartweg 24 Waarom zullen we duur doen Kwantum Sport-shops: Ceintuurbaan 262 Commelinstraat 62 Waterlandplein 1 25

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1988 | | pagina 25