,W\\ Tei. (020) 822238 ot 823427 bondontechnieK I ALS KWALITEIT DE KANS KRIJGT. favoriete voetballer: er zijn veel voetballers die ik graag zie spelen, zoals Van Basten en Gullit. Van de Zweden keek ik veel naar Torbjörn Nilsson en Dan Corneliusson. beste sportman/sportvrouw: tegenwoordig zijn dat voor mij Daley Thompson, de tienkamper en tennisser Mats Wilander. Maar de 'greatest' is natuurlijk Björn Borg! favoriete andere sport: tot mijn vijftiende heb ik veel gebasketbald. Nu mag ik graag golfen en tennissen, beste film: "Strul", dat is een Zweedse produktie, dus hier in Nederland zal niemand hem kennen. Het is een film met humor en aktie. beste boek: veel lezen doe ik niet. Het beste boek dat ik las was 'de Siciliaan' van Mario Puzzo, een boek over de Mafia. grootste sociale misstand: het vernietigen van de natuur, de ecologie raakt steeds meer uit balans door bijvoorbeeld luchtvervuiling. waardoor raak je ontroerd: door mijn dochtertje. Ik vind het verschrikkelijk om haar lang niet te zien. Als ik Een Nederlands-Portugese konfrontatie maar. in vergelijking met de beladen topper van hedenavond, met een vriendschappelijk tintje. Voor de start van het Amsterdam 713-toernooi ontmoetten Stanley Menzo en Eusebio da Silva Ferreira elkaar in 'Het Koelschip', de lokatie van de Heineken-brouwerij waar ieder jaar de perskonferentie van het Amsterdam-toernooi plaats vindt. een tijdje ben weggeweest ben ik echt ontroerd wanneer ik haar weer zie. beste eigenschap: moet je mijn vriendin vragen... slechtste eigenschap: ik ben soms te kalm, dat kun je als een goede eigenschap zien, maar soms zou ik wat feller van me af moeten bijten bijgelovig: nee, helemaal niet gaat Zweden zich voor het WK plaatsen: ik hoop het natuurlijk wel. De laatste twee keer was Zweden er niet bij en voor mij zal het waarschijnlijk de eerste en laatste kans zijn een Wereldkampioenschap mee te maken. Te vaak verliezen we de wedstrijden waarom het gaat. We zitten in een zware groep, met Engeland, Polen en Albanië. wat zal je van Zweden missen: de zomers en de winters. In Zweden is zomer écht zomer met volop zon en de winters zijn heerlijk koud. voorspelling Ajax-Sporting: een uitslag zegt me niet zoveel, als we ons maar kwalificeren Jan van Galenstraat 4 Mfe *BI Centrale Markt H H BiBBiitf&tfWI Amsterdam u i Dan gaan we weer eens ouderwets genieten. Dat staat vast. Wanneer kwaliteit aan vakmanschap wordt gekoppeld, scoren we. Gegarandeerd! En dat geldt niet alléén voor voetbal. Uw bandenvakman weet wat het betekent een uitgebalan ceerd team van kwaliteitsbanden te hebben. De vele voordelende besparing op benzine en autokosten, het veiligheidsaspekt enz. Vraag 't hem maar eens. 5

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1988 | | pagina 5