Martinair Holland
Martinair partyservice
Havenrestaurant Martinn
deze standen worden u aangeboden door:
al 30 jaar aan de top in vakantie vliegen.
de beste partij voor hét feest 'op maat':
efficiënte organisatie, perfekt afgewerkt!
Bel 02503 - 67110. Fax: 02503 - 37799.
Wat heden gespeeld wordt:
Programma volgende week:
bij helder weer... uitkijken op de 'Meer'...
én de unieke 'Sailroom' in het Havengebouw.
Voor lunches, diners en ontvangsten op 56
meter boven het IJ. Bel 020 - 25 62 77!
STAND EREDIVISIE Stand
PEC Zwolle
2
2
0
0
4
5-3
1Van der Wiel (RKC), 2. Hoekstra (RKC) 4;
Heerenveen
3
3
0
0
6
8-3
FC Utrecht
3
2
0
1
4
7-5
3. Nöllgen (Roda JC), Meijer (FC
NEC
3
2
1
0
5
6-1
Sparta
3
1
2
0
4
6-4
Groningen), Mitchell (Feyenoord), Van der
Excelsior
3
2
1
0
5
6-2
FC Twente
3
1
2
0
4
2-1
Ark (Willem II) 3; 7. Pettersson (Ajax), Grim
Cam buur
3
1
2
0
4
3-1
Feyenoord
3
1
2
0
4
5-4
(Den Bosch), Clayton (Fortuna S.), Van der
NAC
3
1
2
0
4
5-5
Roda JC
3
1
2
0
4
5-4
Waart (PEC), Van Delden (FC Utrecht),
De Graafschap
3
2
0
1
4
5-5
PSV
2
1
1
0
3
4-2
Boogers (FC Utrecht), Van den Berg
Vitesse
3
1
1
1
3
4-3
RKC
3
1
1
1
3
9-5
(Sparta), Van Buuren (Veendam) 2.
Heracles
3
1
1
1
3
4-4
Groningen
3
1
1
1
3
8-6
SW
3
1
1
1
2
3-3
Haarlem
3
1
1
1
3
4-4
EERSTE DIVISIE
Helmond Sport
3
1
1
1
3
4-5
Volendam
3
1
1
1
3
4-4
1De Jonge (Heerenveen) 5; 2. Groot (AZ),
RBC
3
1
1
1
3
2-4
Fortuna Sittard
3
1
1
1
3
5-6
Tebbens (DS '79), Van Aerts (Eindhoven),
FC Den Haag
2
1
0
1
2
4-2
Ajax
2
1
0
1
2
5-2
Vink (Excelsior), Van den Brink (Go Ahead
AZ
2
1
0
1
2
4-3
Den Bosch
2
0
2
1
2
4-5
Eagles), Nijenhuis (De Graafschap),
Eindhoven
3
1
0
2
2
6-7
Willem II
3
0
2
1
2
4-5
Rontberg (Den Haag), Schlüter (Helmond
DS '79
3
1
0
2
2
6-9
MW
2
0
1
1
1
2-5
Sport), Velten (Heracles), Cornelissen
Telstar
3
0
2
1
2
2-6
VW
3
0
1
2
1
2-9
(NAC), Van Wanrooy (NEC), Paaymans
Wageningen
3
0
1
2
1
3-5
Veendam
3
0
0
3
0
2-9
(NEC), Oosterlee (SW), Botvliet (Telstar),
Emmen
2
0
0
2
0
1-5
2.
GA Eagles
3
0
0
1
0
3-7
EREDIVISIE
Woensdag 31 augustus
Ajax-Sparta
Veendam-FC Twente
Willem ll-Roda JC
BW Den Bosch-RKC
VW-PSV
FC Volendam-Haarlem
Feyenoord-FC Groningen
MW-FC Utrecht
Fortuna Sittard-PEC Zwolle
EERSTE DIVISIE
FC Den Haag-Excelsior
Telstar-DS '79
Vitesse-NAC
Eindhoven-Go Ahead Eagles
Helmond Sport-NEC
RBC-FC Wageningen
SC Heracles-De Graafschap
SW-Emmen
SC Heerenveen-AZ
EREDIVISIE
Zaterdag 3/zondag 4 september
FC Groningen-FC Volendam
Haarlem-VW
PSV-BW Den Bosch
RKC-Willem II
Roda JC-Veendam
FC Twente-Ajax
Sparta-PEC Zwolle
MW-Fortuna Sittard
FC Utrecht-Feyenoord
22