lEgsnsai Aiaripr I \wn hpt i;w Stembiljet verkiezing Ajacied van het jaar. <rC- Waarom zullen we duurdoen MjQv,l\.U Ql I 1 lv.1 JvJvJ I Waarom zullen we duur doen STEFAN PETTERSSON Man of the Match bij Ajax - Veendam Een mooiere entree in De Meer kon Stefan Pettersson zich na tuurlijk niet wensen. Na vijf minu ten spelen in de wedstrijd Ajax- Veendam deed Ajax' Zweedse aanwinst het Veendam-net al bol len, en een klein kwartier later had hij met een slimme assist een groot aandeel in Ajax' twee de doelpunt, gemaakt door Ar nold Scholten. En dat was niet alles, want Stefan boeide het pu bliek met vele uitstekende akties. Het is bekend van Ajax- supporters dat zij kritisch zijn en een scherp oog hebben voor de echte kanjers. Nou, Pettersson bewees in zijn eerste optreden in Amsterdam meteen dat hij tot die categorie behoort. Volkomen terecht werd de spits dan ook gekozen tot Kwantum Man of the Match. Direkt na afloop van de wedstrijd, die zoals bekend, door Ajax met 4-0 werd gewonnen, ontving Stefan Pettersson het aandenken en de premie die ho ren bij de Kwantum Man of the Match. Ook vanavond valt de beste speler van de wedstrijd de eer te beurt te worden gehuldigd als de Kwantum Man of the Match. De uitslag van die verkiezing wordt een kleine tien minuten voor het verstrijken van de offi ciële speeltijd door de Ajax- speaker bekend gemaakt. Kwantum Ajacied van het Jaar Na Ajax-Veendam zijn de eerste stembiljetten voor de verkiezing van de Ajacied van het Jaar al binnen. Natuurlijk kan er met de onderstaande bon weer gestemd worden op de top-drie Ajacieden van deze week. Aan het eind van het seizoen zal dan de nieuwe Kwantum Ajacied van het Jaar bekend zijn. De huidige Ajacied van het Jaar is Rob Witschge. Voor hem wa ren er ook een flink aantal stem men zodat hij wellicht opnieuw een kanshebber is voor de titel. Verreweg de meeste stemmen gingen in de eerste verkiezings ronde naar Stefan Pettersson. Zowel in de verloren uitwedstrijd tegen Fortuna Sittard als in de met 4-0 gewonnen thuiswedstrijd tegen Veendam liet Stefan een voortreffelijke indruk achter. Dat had duidelijk invloed op het "stemgedrag". De verkiezing van de Kwantum Ajacied van het Jaar wordt georganiseerd in sa menwerking met het Stadsblad De Echo/Amstelveens Nieuws blad. Op de bekende Ajax-pagina in dat huis-aan-huis blad staat ook het stembiljet afgedrukt. Na de tweede ronde zullen er in de Kwantum-winkels borden staan opgesteld, met daarop de stand van zaken in de verkiezing van de Ajacied van het Jaar. Bovendien worden per verkie zingsronde drie inzenders uitge loot. Zij worden beloond met een gratis toegangsbewijs voor de volgende kompetitiewedstrijd van Ajax in De Meer. De Kwantum-bloemen gaan naar Vak O Deze wedstrijd zullen de gebruikelij Ook vanavond valt de beste speler boden door Kwantum, door de Ajax-spelers worden gebracht naar Vak O, de staantribune aan de Stadszijde. Iedere wedstrijd zal de bloemen pracht, een ode aan het publiek dat naar De Meer is gekomen, aan een ander tribunevak wor den geoffreerd. Met de door de Ajacieden voor de wedstrijd aangeboden bloe men, danken de spelers het pu bliek (de toeschouwers) voor hun steun, en daarbij wenst Kwantum het Ajax-publiek een fijne, aan trekkelijke wedstrijd. 1.:10 pt. Naam I 2.:6 pt. I Adres 3.:4 pt. Telefoon Dit stembiljet kunt u inleveren bij onderstaande kwantum filialen: 3. v. Galenstraat 41 i kwantum Sport-shops: Plein 40-45 Ceintuurbaan 262 ie van Swindenstraat 65 Commelinstraat 62 Verrijn Stuartweg 24 [l.tï/.'.'u'.ï.il Waterlandplein 1 Dit zijn mijn top-drie ajacieden i Naam - adres - tel.nr. inzenden, van deze week. Waarom zullen we duurdoen 19

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1988 | | pagina 19