SCHEURER Amateurs op de Gezinstribune Officieel Programma Ajax nummer een De Mascotte ALLROUND IN GROTE EN KLEINE BOUWKUNDIGE PROJECTEN B.V. Aannemersbedrijf J. Scheurer Zoon H. J. E. Wenckebachweg 79 1096 AL Amsterdam Telefoon 020-930905 - Telefax 020-924113 Het heeft er alle schijn van dat Johnny van 't Schip in het huidige Ajax-elftal een plaats op het middenveld zal krijgen. De Ajacied met de langste dienst jaren heeft er nooit een geheim van gemaakt een dergelijke positie ook te ambiëren. Op de foto zien we Johnny nog als rechterspits in aktie tijdens het Amsterdam 713-toernooi. belaagd door Flamengo-links-achter Leonardo. Op het middenveld van Ajax schittert nog steeds het 'linkerbeen' van Ar nold Mühren, hier in duel met de Spaanse middenvelder van Sampdoria, Victor. Met zijn 37 lentes is Arnold niet alleen de oudste Ajacied maar ook de meest ervaren man in het elftal van Kurt Linder. Het grote succes van de amateurclubs die tegen gereduceerd tarief de thuiswedstrijden van Ajax vanaf de Gezinstribune mogen volgen wordt dit seizoen uiteraard voortgezet. De gezellige en extra beveiligde Gezinstribune is de afgelopen seizoenen dé verzamelplaats voor jonge, enthousiaste voetbal liefhebbers geworden die in clubverband een kijkje komen nemen naar het Grote Voorbeeld. Tot aan de winterstop zijn de volgende thuiswedstrijden door amateurverenigingen met hun jeugdelftallen tegen gereduceerd tarief te bezoeken: Woensdag 31 augustus Ajax-Sparta Zondag 18 september Ajax-Roda JC Zondag 23 oktober Ajax-FC Groningen Zondag 6 november Ajax-MW Zondag 27 november Ajax-Volendam Zondag 11 december Ajax-BW Den Bosch Inlichtingen omtrent het bezoek van amateurclubs aan de thuiswedstrijden van Ajax tegen het aantrekkelijke, gereduceerde tarief kunt u verkrijgen bij: Inter Football Telefoon 02963-4441 Vragen naar Daan v.d. Burg. De 'Dutch Programme Club' organiseert ieder seizoen weer een verkiezing van het beste programmablad van het seizoen. Het seizoen 1987-1988 leverde andermaal het Officieel Programma van Ajax als afgetekende winnaar op. De kop van de ranglijst leverde de volgende stand op: 1. Ajax 2. Feyenoord 3. Haarlem 4. FC Groningen 5. FC Utrecht en Sparta 6. PEC Zwolle en Roda JC Vanzelfsprekend is de redaktie van het Officieel Programma van Ajax oprecht trots op de handhaving aan de top van het klassement, maar dat betekent niet dat er op de lauweren gerust zal worden. Wij zullen ons best blijven doen de inhoud en de uitvoering van het Officieel Programma te blijven verbeteren om zo de bezoekers van de thuiswedstrijden van Ajax optimale service te bieden. Voor opmerkingen en suggesties houden wij ons overigens van harte aanbevolen. Voor die suggesties en opmerkingen kunt u terecht bij: Redaktie Officieel Programma Ajax Top Sports Productions Postbus 60 1190 AB Ouderkerk aan de Amstel Zoals al jaren gebruikelijk zal er ook hedenmiddag een Ajax-mascotte het sterrenelftal uit De Meer begeleiden bij de presentatie voor de wedstrijd. Bij Ajax-Veendam zal één van de nieuwe Ajax E-junioren als mascotte optreden. Het is de acht-jarige Mark Stuut die onlangs debuteerde in het E-1 Elftal. Mark speelt het liefst rechtsbuiten, net als zijn vader die ook voor Ajax uitkomt maar dat doet in het tweede zaterdagmiddag elftal. Voor deze woensdagavond is er in elk geval een hoofdrol weggelegd voor Mark die voorafgaande aan het duel ook de warming-up zal meemaken voordat hij met de wedstrijdbal de beide elftallen vooraf zal gaan. Mark, succes! 7

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1988 | | pagina 7