Ajacied van het jaar. .VAVS.Ü.'.ll Stembiljet verkiezing Ajacied van het jaar. KWANTUM Waarom zullen we duur doen Waarom zullen we duur doen Kwantum Ajacied van het Jaar Kwantum-bloemen naar Vak L Kwantum Man of the Match Ook dit jaar wordt er weer een verkiezing gehouden van de Kwantum Ajacied van het Jaar. Het wordt alweer het vierde seizoen, dat Ajax-fans de gelegenheid krijgen hun favoriete Ajacied te kiezen. De verkiezing wordt gehouden in samenwerking met het Amsterdams Stadsblad DE ECHO. In DE ECHO staat elke keer op de speciale Ajax- pagina, die uitkomt in de week voor een thuiswedstrijd van Ajax, een bon die men kan uitknippen en inzenden. Er zijn twee mogelijkheden om deze bon in te leveren. Bij alle Kwantum Sportshops, waarvan de adressen hieronder staan en bij alle agentschappen van DE ECHO in Amsterdam en omstreken. Alleen bonnen die bij Kwantum of DE ECHO worden ingeleverd zijn geldig. Als service aan het publiek is de bon voor de verkiezing nu ook afgedrukt in het Officieel Programma. Ook deze bonnen moeten op genoemde adressen worden ingeleverd. Elke keer dat de Ajax-pagina in DE ECHO verschijnt zullen ook de drie winnaars van die week bekend gemaakt worden. Deze drie mensen krijgen een toegangskaart voor een thuiswedstrijd van Ajax en een attentie van Kwantum. In de Kwantum-winkels staan borden opgesteld waar de tussenstand van de kompetitie wordt bijgehouden. De drie winnaars van deze verkiezing waren tot nog toe Marco van Basten, Stanley Menzo en vorig seizoen Rob Witschge. De fleurige boeketten die de Ajacieden vvoorafgaande aan elke wedstrijd in De Meer aan het publiek uitreiken hoort alweer tot de tradities bij de thuiswedstrijden. Vanaf Ajax-Veendam zal de manier waarop de Ajacieden met de bloemepracht het publiek danken voor haar aanwezigheid afwijken van de wijze waarop dat in de voorafgaande jaren gebeurde. De bloemen zullen per wedstrijd aan één en hetzelfde tribunevak worden aangeboden en bij de eerste kompetitiewedstrijd van dit seizoen in De Meer gaan de door Kwantum aangeboden boeketten naar Vak L van de Reijnoldstribune. Met het aanbieden van de boeketten door de Ajacieden wenst Kwantum de toeschouwers op Vak L (en uiteraard alle anderen) een bijzonder aangename wedstrijd speciale jury zal met kennersblik de verrichtingen van alle voetballers op het veld volgen en een vijftal minuten voor het einde van de wedstrijd wordt de Kwantum Man of the Match via de speaker van het Ajax-stadion bekend gemaakt. Direkt na afloop van de wedstrijd zal de gelukkige op het veld worden gehuldigd. Dat geschiedt door een vertegenwoordiger van Kwantum die de Man of the Match Ook traditie bij Ajax is de verkiezing van de Man of the Match, dat gebeuren wordt dit seizoen gesponsord door KWANTUM en vanavond zal de eerste Kwantum Man of the Match bekend zijn. Een De regerende Kwantum-Ajacied van het Jaar, Robbie Witschge. Voor de aftrap van de ere- wedstrijd voor Sjaak Swart werd Rob onder meer door Echo-direkteur Wim de Vries gehuldigd. een aandenken én een waardebon overhandigt. Dit zijn mijn top-drie ajacieden van deze week. 1.:.. 2.:. 3.:.. 10 pt. 6 pt. 4 pt. Naam - adres - tel.nr. inzenden. Naam Adres Telefoon Dit stembiljet kunt u inleveren bij onderstaande kwantum filialen: 3. v. Galenstraat 41 Plein 40-45 ie van Swindenstraat 65 Verrijn Stuartweg 24 itöarom zullen we duur doen kwantum Sport-shops: Ceintuurbaan 262 Commelinstraat 62 Waterlandplein 1 19

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1988 | | pagina 19