BE1A meubelen MO SLAAPKAMERS, 237 EETHOEKEH em 7i9 mmmuBiuN Thank you Bloemen aangeboden door Roever Reizen De laatste opstelling Modern, klassiek, eiken, leer, geloogd, lak, kleur, messing, glas, riet, hoge prijzen, lage prijzen, Wie komt slaagt. Bij 8EU\ meubelen. 5 een vrije verdediger, Henry Nihamat van ADO, en toen werd ik stopper. Moeilijkste tegenstander: Niet iemand in het bijzonder. Ik heb wel liever een kopsterke spits tegenover me dan een rappe, wendbare jongen. Favoriete muziek: Top 40 en soft-soul. Lievelingsgerecht: alles wat mijn moeder klaarmaakt. Favoriete TV-programma: de sportprogramma's en komische series. Eerste film: Once Upon a Time in America. Grootste misstand: geweld, zoals dat bijvoorbeeld voorkomt in Noord-lerland. Ontroerd door: ontbijt op bed. Beste eigenschap: ik ben sociaal voelend, kan goed met mensen overweg en heb best wat voor iemand anders over. Slechtste eigenschap: Ik heb een hekel aan wachten. Wachten maakt me geirriteerd. Bijgelovig: nee, niet echt. Hobbies: ik vind tennissen geweldig leuk. Wat doe je na de wedstrijd: meestal ga ik naar huis, lekker bijkomen en wat TV kijken. Wordt het na de wedstrijd gezellig in het spelershome: Hangt natuurlijk van het resultaat af. Winnen we dan wordt het zeker gezellig. Maar Willem II mag niet onderschat worden. Het is een leuk voetballende ploeg. Uit, in Tilburg zat ik op de bank en toen maakten ze ook een goede indruk. Er zit echt VOETBAL in Willem II en hun plaats op de ranglijst bewijst dat, ze goed bezig zijn. Voorspelling Ajax-Willem II: ik hou het op 2-0. Evenals vorig weekeinde bij de wedstrijd Ajax-VW zullen de fleurige boeketten die de Ajacieden over de verschillende tribunevakken verdelen, u worden aangeboden door Reisbureau Roever. Roever Reizen staat deze dagen toch volop in de belangstelling, want aan de hand van deze ajax-sponsor vorige week maandag vele Ajax-supporters richting Frankrijk om hun ploeg te steunen in de wedstrijd tegen Ofympique Marseille. Met de boeketten wenst Roever Reizen het aanwezige publiek een bijzonder prettige wedstrijd. Vorige week zaterdagavond speelden Ajax en Willem II hun laatste kompetitiewedstrijd. Voor Willem II was er de lastige uitwedstrijd tegen FC Utrecht en Ajax had het ook niet makkelijk met het sterk presterende VW. Een vooral van Utrechtse kant harde wedstrijd in De Galgenwaard leverde Willem II een punt op. Na in de tweede helft door Rob Alflen op achterstand te zijn gezet was het de kittige spits Frank van Straalen die de Tilburgers langszij bracht. Er waren in Utrecht 4.000 toeschouwers en die zagen arbiter Van der Laar vier gele kaarten geven, aan Kevin Young, Ton Pattinama, Henk Fraser en Gerrit Plomp. U ziet het, allemaal van FC Utrecht. Willem II trad aan in de volgende opstelling: Verkerk; Cohen, Stafleu, Werdekker, Mallie; Feskens, Wolfs, Godée; Broeken, Farrington (Van der Borgt), Van Straalen (Maddock). Ajax ontweek ter zelf der ure in De Meer het Limburgse obstakel VW. Het eerste kompetitiedoelpunt van Frank Verlaat zorgde voor een 1 —0 overwinning. 9.000 bezoekers in De Meer en arbiter Houben. Die gaf Danny Blind een gele kaart wegens het vasthouden van de tegenstander. De Ajax-opstelling zag er zo uit: Menzo; Blind, Wouters, Winter, Verlaat; Van 't Schip, Scholten, Mühren; Bergkamp (Meijer), Bosman, Witschge (Dick). 623BANKSTELLEN, Diemen exclusief Muiderstraatweg19 Diemen modern Utrecht klassiek en modern klassiek en modern Vrijdag koopavond Sniep 21 Vrijdag koopavond Europalaan 95 Dond. koopavond In alle filialen een speciale afdeling la Croix slaapkamers.

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1988 | | pagina 5