Spanje, al elf trainers de laan uit Gezinstribune: veel amateurs op bezoek 21 Met het vertrek van Alfredo di Stéfano als trainer van Valencia is het aantal voetbaltrainers uit de Spaanse Primera Division die de laan zijn uitgestuurd gestegen tot elf. Geen gering aantal op de 20 clubs. Opmerkelijk is het dat maar liefst vier van die elf Britse trainers zijn: Colin Addison, Jock Wallace, Terry Venables en John Mortimore. Hieronder de lijst van de vertrokken trainers en hun opvolgers: Club vervangen trainer speeldag nieuwe trainer Celta Colin Addison voorbereiding J. M. Maguregui Sevilla Jock Wallace voorbereiding X. Azkargorta Barcelona Terry Venables 4e LuisAragonés Sabadell José Martinez 9e Ant. de laCruz Zaragoza Luis Costa 12e Manuel Villanova Murcia Antonio Benitez 14e Antal Dunai Las Palmas German Dévora 16e RoqueOlsen Betis John Mortimore 21e P. Buenaventura Mallorea L. Serra Ferrer 25e Lucien Muller Atl. Madrid Cesar Menolli 29e J. A. Ufarte Valencia Alfr. di Stéfano 29e Roberto Gil Ondertussen is nu al zeker dat Celta-trainer Maguregui het volgend seizoen de trainer-coach van Atlético de Madrid wordt. José Maria Maguregui, dit seizoen plaatsver vangend trainer van Celta, volgend jaar op de bank bij Atlético de Madrid. Tijdens het op één laatste kompetitieduel dat Ajax in De Meer speelt in het seizoen 1987-1988 zal het op de Gezinstribune weer bomvol zitten. Vele amateurclubs kozen de interessante wedstrijd tegen Willem II uit om met hun jeugdleden een bezoek te brengen aan het Ajax- stadion. De amateurverenigingen, die tegen gereduceerd tarief een fijne plaats op de 'blauwe' tribune krijgen, zullen zich ook vanmiddag zeker laten horen, vooral wanneer de speaker van het Ajax-stadion de clubnamen afroept en ze hartelijk welkom heet. De amateurclubs die vanmiddag bij Ajax te gast zijn komen van heinde en verre. Ajax is blij met de komst van: Kagia, RKAVIC, WWVA uit Apeldoorn, DESK, RKV Aalsmeer, SV Hoofddorp, 't Gooi. DWS, Alkmaria, Flevo 80, W Beemster, Noordwolde, Geinoord, Westfriezen, s'-Graveland, Unicum Lelystad en FC Naarden.

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1988 | | pagina 21