BE1A Cafetaria 'KRUISLAAN' 140 SLAAPKAMERS, 237 EETHOEKEN EU 719 WANDMEUBELEN Modern, klassiek, eiken, ieer, geloogd, lak, kleur, messing, glas, riet, hoge prijzen, lage prijzen. Wie komt slaagt. Bij BELA meubelen. UllilU 5 Maar daarvoor zal ik moeten spelen. Door veel te voetballen kan je aan je medespelers wennen en andersom zij aan jou. Ik hou van verantwoordelijkheid in het veld. Dat maakt me sterker, het geeft me een stimulans. En ook voor mijn plaats in het Finse elftal is het natuurlijk belangrijk dat ik speel. Ik zal er, ook voor de nieuwe Ajax-trainer, van alles aan doen om te laten zien dat ik bij Ajax thuis hoor." Nationaal elftal Ja, het nationale elftal. Zoals bekend is Nederland in de voorronde voor het WK 1990 ingedeeld bij West- Duitsland, Wales en.... Finland. Hoe ziet Petri Tiainen de rol van de Finnen in die poule waar de noordelingen zeker met de positie van underdog zullen zijn opgescheept? Petri Tiainen: Toch zal er met Finland rekening gehouden moeten worden. Thuis hoeven we voor geen enkele tegenstander angst te hebben, dat is in de laatste jaren wel bewezen. In Finland heeft zo'n beetje dezelfde ontwikkeling plaats als een jaar of tien geleden in Denemarken. Veel Finse voetballers spelen in het buitenland en de ervaring die ze daar opdoen is voor het nationale elftal erg belangrijk. De vorige bondscoach Marti Kyysya prentte ons ook altijd in dat we voor niemand bang hoefden te zijn. Ik ken de nieuwe coach, Jukka Vakkila, niet zo goed maar dat zelfbewustzijn blijft, reken maar. Met aansprekende tegenstanders als Nederland, West- Duitsland en Wales zal ook het Finse publiek zich laten gelden. Nogmaals, met spelers als Kari Ukkonen van Anderlecht, Rerrtanen, die eerst bij Göteberg speelde en nu voor Leicester City uitkomt, Mika Mattipaatelainen, een jonge speler die bij Dundee United speelt, Rautiainen, die in Zwitserland speelt, Mika Lipponen van FC Twente, Aaltonen die door Inter Milaan is gekocht en nog wat jongens die in het buitenland spelen hebben we beslist een goed elftal." Natuurlijk hoopt Petri Tiainen daar ook deel van uit te maken. Hij rekent er zelfs op, de lichtvoetige Fin, die in eigen land wordt beschouwd als één van de allergrootste talenten. Maar daarvoor moet Petri wél spelen en de voetballer die in een split-seconde een situatie in het veld kompleet kan Kruislaan 239 (hoek Middenweg) Amsterdam, tel. 020 - 681994 Het adres voor, voor en na de wedstrijd. Onze specialiteiten: saté, hamburger speciaal, hollandse biefstuk. veranderen is vol vertrouwen dat hij zijn unieke talent bij Ajax kan waarmaken. 623BANKSTELLEN, Diemen exclusief Muiderstraatweg19 Diemen modern Utrecht klassiek en modern klassiek en modern Vrijdag koopavond Sniep 21 Vrijdag koopavond Europalaan 95 Dond. koopavond tn alle filialen een speciale afdeling ia Croix slaapkamers. Dennis Bergkamp maakte het zijn direkte opponent Willy Boessen in het duel van twee weken geleden tegen Fortuna Sittard bij vlagen bijzonder moeilijk. Hier zien we zo'n moment waarop Boessen handen en voeten nodig heeft om Bergkamp de doortocht te beletten.

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1988 | | pagina 5