Amateurverenigingen op bezoek Ajax-kwartet-spe! te koop Johnny van 't Schip Ajax' Rulewave/Ter Haak Man of the Match Bij Ajax' laatste thuiswedstrijd, tegen Fortuna Sittard, zat de Gezinstribune weer bomvol. De gezelligheid aldaar kwam voor een niet gering deel op het konto van de vele amateurverenigingen die met hun jongste jeugdelftallen een bezoek brachten aan de wedstrijd. De jonge voetballiefhebbers zagen hun favorieten met 4—0 winnen en lieten zich terdege horen. Vanavond zal het in De Meer niet anders zijn. Hoewel Ajax—VW op de voor jonge voetballertjes minder gelegen zaterdagavond wordt gespeeld zullen er toch weer velen op de Gezinstribune present zijn. De volgende verenigingen maakten van de speciale reduktieregeling gebruik om Ajax in het echt te zien spelen: PSCK uit Zaandam, Rood Wit A uit Amsterdam, Veense Boys, HRVC uit Amsterdam, Knollendam, SJC uit Noordwijk en Naarden. Voor nog slechts één thuiswedstrijd van Ajax, Ajax-Haarlem op zondagmiddag 1 mei, zijn er reduktiekaarten voor verenigingen te verkrijgen. Voor inlichtingen daaromtrent kan men zich wenden tot: Inter Football, telefoon 02963- 4441. Sinds kort is in de Ajax- souvenirsshop een gloednieuw en bijzonder aardig Ajax-Kwartet-Spel te koop. Het Ajax-kwartet is een originele terugblik op het zo succesvolle seizoen 1986-1987, het seizoen dat als hoogtepunt de winst van de Europa Cup voor Bekerwinnaars kende. De Europese triomfen van Ajax komen in het kwartet uiteraard ruimschoots aan de orde. Het in schitterende vierkleurendruk uitgevoerde kwartetspel kost slechts 10,-en is een uitstekend idee om u zelf of een ander een groot en vermakelijk plezier mee te doen. Het Ajax-Kwartet-Spel is niet alleen bij de Ajax-souveniersshop te koop. U kunt het ook bestellen door 10,-plus 5,- per girokaart in gesloten envelop te sturen aan Ajax-administratie, Middenweg 401, Amsterdam. Met een schitterende knal van buiten het strafschopgebied na een magnifieke passeerbeweging bracht Johnny van 't Schip twee weken geleden het vierde Ajax-doelpunt tegen Fortuna Sittard op het scorebord. Het was een absoluut hoogtepunt van de wedstrijd en Johnny's vierde doelpunt van dit seizoen. De Ajax-captain werd vooral ook door dit staaltje van voetbalkunde beloond met de Rulewave/Ter Haak Man of the Match-trofee, een niet meer weg te denken onderdeel van de zondagmiddag in De Meer. Op de foto neemt Johnny van 't Schip het aandenken en de bijbehorende waardebon voor de Rulewave/Ter Haak Man of the Match in ontvangst. De man rechts op de foto herkent u inderdaad als Hennie Huisman.

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1988 | | pagina 23