Rulewave Ter Haak Man of the Match De Ajax-mascotte: Mevin Volkerts EK-VOORBESCHOUWING In dit Officieel Programma vindt u het derde deel in de serie over het Europese Kampioenschap voetbal in West-Duitsland. Nadat in vorige Programmabladen Ierland en Spanje onder de loupe werden genomen is het deze week tijd om Rusland aan een nadere beschouwing te onderwer pen. Naast de -vermoedelij ke- Russische selektie vindt u in de reportage ook een profiel van de fantastische middenvelder Alexandr Zavarov. Zoals te doen gebruikelijk bij de thuiswedstrijden van Ajax wordt er ook vanmiddag om een uur of kwart over vier een Rulewave/Ter Haak Man of the Match gehuldigd. De door een jury gekozen beste speler van de wedstrijd krijgt direkt na afloop van Ajax-FC Utrecht een aandenken en een waardebon uitgereikt door één van de gasten van de Skybox- huurder Rulewave/Ter Haak. De Ajax-speaker zal een kleine tien minuten voor het verstrijken van de officiële speeltijd de Rulewave/Ter Haak Man of the Match bekend maken. Stanley Menzo, het sluitstuk van de Ajax-verdediging, de man ook van de katachtige reakties en het uitstekende meevoetballen. In de wed-strijd tegen DS moest Stanley voor het eerst in drie seizoenen het veld ruimen vanwege een blessure. Zijn vervanger Lloyd Doesburg deed het uitstekend maar een week later was Stanley alweer helemaal hersteld. Na de vervelende onderbreking aast de Zwarte Pan ter op een nieuwe lange serie onder de Ajax-lat. Sjaak Wolfs, Ajax materiaalverzorger, is een man die zich voornamelijk op de achtergrond verdienste lijk maakt voor de club. Maar hij hoort er natuurlijk helemaal bij. In voor- en tegenspoed is hij een steun en toeverlaat voor de Ajacieden. Terecht dat de trofee die Ajax ontving als beste Europese club ook hem een beetje toekomt. Dat Sjaak trots en blij is met die Europese erkenening blijkt uit deze foto. Hij speelt iedere zaterdag een eminente partij als rechtermiddenvelder in het E-elftal van Ajax en vanavond treedt hij op als de welbekende Ajax-mascotte. We hebben het over niemand minder dan de tienjarige Meivin Volkerts die vandaag de eer te beurt valt het Ajax- elftal te begeleiden bij de wedstrijd tegen FC Utrecht. Een grote dag voor Meivin die rekent op uw steun en, wellicht applaus.

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1988 | | pagina 21