Kort Nieuws uit De Meer Arnold Mühren Man of the Match van Ajax-Sparta Rulewave Man of the Match Voorwedstrijd AjaxD-PSVD Ajax, de beste Europese club van 1987 Radio STAD en Ajax Zesendertig jaar is-ie maar hij voetbalt nog als een jonge God: Arnold Mühren de onverslijtbare. Twee weken geleden was er in de wedstrijd Ajax-Sparta wederom een hoofdrol weggelegd voor de man wiens balgevoel en techniek spreekwoordelijk is. Terecht werd Mühren gekozen tot Rulewave/Ter Haak Man of the Match, de trofee die volgens goed Ajax-gebruik na afloop van iedere wedstrijd wordt uitgereikt aan de speler die zich in de wedstrijd het meest heeft onderscheiden. Direkt na het fluitsignaal waarmee arbiter Jaan van der Niet de wedstrijd Ajax-Sparta affloot kreeg Arnold Mühren uit handen van niemand minder dan Harry Slinger het aandenken en de waardebon overhandigd. Ook vanmidag rond kwart over drie zal er weer een Rulewave/Ter Haak Man of the Match worden gehuldigd. Dat gebeurt op het veld en via de Ajax-speaker weet u dan al wie er door de jury als de beste speler van deze middag is gekozen. De eerste Man of the Match in 1988 was Arnold Mühren en een ieder is vanzelfsprekend bijzonder benieuwd wie er bij de topper van heden als Rulewave/Ter Haak Man of the Match uit de bus komt. Zoals bij 'grote' wedstrijden eigenlijk hoort wordt er vanmiddag voorafgaande de topper tussen Ajax en PSV een voorwedstrijd gespeeld. Het publiek kan vooraf een uur getuige zijn van een andere ontmoeting tussen toppers uit Amsterdam en Eindhoven. Het zijn dan namelijk de D-junioren van Ajax en PSV die aantreden. Voor het publiek een alleraardigste opwarmer en voor de jonge voetballers natuurlijke en bijzondere ervaring. Moedigt u de jonge sterren van de toekomst hartstochtelijk aan! Vol trots toont Ajax-captain Johnny van 't Schip de trofee van Europa's beste club van 1987, die hij donderdag 21 januari j.l. mocht ontvangen. De jaarlijkse verkiezing, georganiseerd door het Franse voetbalweekblad 'France Football', leverde Ajax voor de vijfde keer in het bestaan van de club die ereprijs op. Als tweede eindigd en het Franse Bordeaux en het Westduitse Bayern München. Het klassement wordt gemaakt naar aanleding van de resultaten die behaald worden in de kompetitie, het nationale Bekervoetbal en natuurlijk de Europa Cupwedstrijden. Vorige week vrijdag vond in de perskamer van het Ajax-Stadion de eerste live-uitzending van Radio STAD plaats waarbij Ajacieden door luisteraars direkt vragen konden worden gesteld. Tussen half één en één uur waren de Ajax-spelers alsmede de technische staf en een bestuurslid beschikbaar om de vele vragen van luisteraars te beantwoorden. Het live-programma wordt in de komende maanden voortgezet. Iedere laatste vrijdag van de maand worden de Ajacieden blootgesteld aan het vragenvuur. De eerstvolgende keer dat dat gebeurt is op vrijdag 26 februari a.s. Via het STAD-nummer 020-719071 kunnen er dan weer vragen aan de Ajacieden gesteld worden. 13

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1988 | | pagina 13