ONZE TEGENSTANDER vervolg coaches alles in het werk stellen de manschap pen zo optimaal mogelijk te motiveren en tot prestaties aan te zetten, zodat zij het gelijk aan hun zijde krijgen. Vanuit het Roda-kamp kan worden gemeld, dat daar sedert het begin van deze week een sfeer valt te proeven, die alle hoop op een gunstig re sultaat doet vermoeden. Met name de vermoe delijke terugkeer van Oranje-kandidaat Wilbert Suvrijn heeft gewerkt als een pepmiddel van het zuiverste soort. Trainer en manager hebben de dadendrang van de Kerkradenaren eerder moeten temperen dan hun moed en inspiratie in te spreken voor de strijd van vanmiddag, een strijd die wellicht op het scherpst van de snede zal worden uitgevochten. Over het blessureleed, dat Roda JC reeds maanden achtervolgt, heb ben de laatste weken de kranten volgestaan. Ongetwijfeld mogen daaraan de tegenvallende prestaties van de laatste maanden worden toe geschreven. In deze situatie lijkt het thans een kentering te komen. Met een beetje goede wil maakt ook centrum-verdediger Ernie Brandts zijn rentree op Kaalheide. Vrij zeker is ook de in zetbaarheid van Pierre Blattler, terwijl ook Gene Hanssen en Silvio Diliberto gezond zijn geschre ven. Positief van invloed zal ongetwijfeld de komst van spits "Roger Raeven zijn op de ver richtingen van de thuisploeg. Ajax, dat evenals Roda JC zal moeten knokken voor ieder punt, zal vandaag met een uiterst ge motiveerde tegenstander krijgen af te rekenen. De tot voor kort mentaal kwetsbare Kaalheide naren zijn op dit punt uit het dal gekropen. La ten we hopen dat zij hiervan kunnen getuigen in de wedstrijd.

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1988 | | pagina 5