Standen Programma Standen Programma
Wat heden gespeeld wordt
Programma volgende week
Eredivisie
Topscorers
Eerste Divisie
22
EREDIVISIE
PSV-RodaJC
DS '79-Sparta
VVV-FC Den Bosch
FC Volendam-Feyenoord
Fortuna Sittard-Willem II
Ajax-PEC Zwolle
FC Den Haag-Haarlem
FC Utrecht-FC Groningen
FC Twente-AZ
Ajax-Feyenoord was in vele opzichten de
wedstrijd van Aron Winter. Hij speelde een
eminente partij, scoorde en werd na afloop
gehuldigd als de Rulewave/Ter Haak Man of
the Match. Volop belangstelling dus voor de
snel volwassen wordende Winter die na afloop
van de klassieker een gezellige konversatie
had met Jan Rietman, kommentator van Sky
Channel.
EERSTE DIVISIE
Excelsior-FC Wageningen
RKC-NEC
SC Cambuur-De Graafschap
SVV-Helmond Sport
Vitesse-Eindhoven
RBC-SC Heracles
Veendam-MVV
Telstar-Emmen
Go Ahead Eagles-NAC
EREDIVISIE
DS '79-FC Den Bosch
Sparta-PSV
Roda JC-FC Twente
AZ-FC Utrecht
FC Groningen-FC Den Haag
Haarlem-Ajax
PEC Zwolle-Fortuna Sittard
Willem 11 FC Volendam
Feyenoord-VVV
EERSTE DIVISIE
De Graafschap-RKC
NEC-Excelsior
FC Wageningen-Go Ahead Eagles
NAC-Telstar
Emmen-Veendam
MVV-RBC
SC Heracles-Vitesse
Eindhoven-SVV
Helmond Sport-SC Heerenveen
STAND 'periodekampioen
PSV*
12
12
0
0
24
53-
-11
Ajax
13
9
1
3
19
34-
-20
Feyenoord
13
7
3
3
17
29-
-21
Fortuna S
14
7
3
4
17
28-
-21
Sparta
14
5
5
4
15
21-
-14
PEC Zwolle
13
5
4
4
14
16-
-20
RodaJC
14
6
2
6
14
24-
-18
Willem II
14
6
2
6
14
23-
-21
FC Den Bosch
14
5
4
5
14
21-
-25
VVV
13
4
5
4
13
16-
-15
FC Utrecht
14
4
5
5
13
16-
-29
Haarlem
13
5
2
6
12
17-
-22
FC Twente
14
4
4
6
12
22-
-27
FC Den Haag
11
3
4
4
10
19-
-17
FC Groningen
14
3
4
7
10
20-
-28
A Z
14
2
5
7
9
16-
-27
Volendam
14
2
4
8
8
15-
-35
DS '79
14
1
5
8
7
21-
-40
EREDIVISIE
I. Gillhaus (PSV), Koeman (PSV) 10, 3.
Ellerman (Sparta), Koolhof (Groningen),
Slagboom (DS '79), Hofman (Feye-
noord) 9, 7. Meijer (Ajax), Bosman (Ajax)
8, 9. Kieft (PSV), Boere (FC Den Haag) 7,
II. Goedée (Willem II). Willems^R
Twente), Van der Waart (PEC Zwolle),
Lens (Fprtuna S), Kruzen (FC Den
Bosch), Lengkeek (Sparta) 6.
EERSTE DIVISIE
1Van der Wiet (RKC) 16, 2. Van der Ark
(Èambutir) 11,3. Janssen (NEC), Brard
(RKC) 10,5. Boere (De Graafschap), Ver
beek (MVV) 7. Talan (Vitesse), Maas
(Eindhoven) 8, 9. Small (Vitesse), De
Jonge (Heerenveen), Haverkort (Cam-
buur), Elberse (De Graafschap) 7.
STAND
periode
kampioen
RKC*
14
14
0
0
28
44—13
Veendam
13
8
3
2
19
26-15
MVV
13
8
2
3
18
25-10
Graafschap
13
6
5
2
17
25-16
SC Cambuur
14
6
5
3
17
31-25
NAC
13
5
4
4
14
22-21
Eindhoven
14
6
2
6
14
30-27
NEC
13
5
3
5
13
31-27
Heerenveen
14
5
3
6
13
26-24
GA Eagles
13
4
4
5
12
22-22
RBC
13
4
3
6
11
22-27
Telstar
13
4
3
6
11
19-24
Vitesse
13
4
3
6
11
26-36
Emmen
13
3
4
6
10
15-20
Excelsior
13
3
4
6
10
12-19
Wageningen
13
3
4
6
10
21-28
Helmond S
14
1
8
5
10
9-19
SVV
13
3
3
7
9
22-30
Heracles
13
2
1
10
5
12-37