AUTOPON Desmond Gemert moet toekijken maar: 'HET WORDT WEER 2-1 Verkoop en verhuur van nieuwe auto's, 200 occasions (alle merken) en campers. Wij hebben een accessoires-shop en een complete schade-herstel-afdeling. In het Officieel Programma van de wedstrijd tussen Ajax 2 en Sparta plaatsen we een interview met verdediger Desmond Gemert. Een speler die gerekend mocht worden tot de meer ervaren spelers in het tweede elftal. In dat interview deed Desmond een voorspelling wat betreft de uitslag van de Bekerontmoeting met Sparta. '2-1 wordt het', beweerde Desmond met de hem kenmerkende stelligheid en na de wedstrijd was hij de eerste om die juiste voorspelling te benadrukken. 'Voor de volgende ronde mag je me weer om een voorspelling vragen, wie weet brengt het geluk', stelde Desmond, die de wedstrijd tegen Sparta overigens niet volledig kon uitspelen. Een trap tegen zijn net herstelde achillespees zorgde ervoor dat hij voortijdig het veld moest verlaten. Datzelfde overkwam de harde verdediger ook twee weken terug. Maar in de wedstrijd tegen FC Den Haag was het niet een blessure die er zorg voor droeg dat Gemert sneller dan zijn medespelers in de kleedkamer terecht kwam. Een overtreding tegen een FC Den Haag speler leverde hem de gevreesde rode kaart op. Een uitvloeisel daarvan is dat Desmond Gemert vanavond tegen FC Groningen niet van de partij kan zijn. Hij werd door de KNVB voor vier wedstrijden geschorst. Uiteraard tot Desmonds grote teleurstelling. 'Daar baal ik stevig van', zegt Hij, 'Ik had er natuurlijk heel graag bij geweest tegen FC Groningen. De wedstrijd tegen Sparta verliep eigenlijk precies zoals ik had verwacht, niet alleen wat de uitslag maar ook wat het wedstrijdbeeld betreft. Tegen FC Groningen zie ik nieuwe kansen al geloof ik dat het moeilijker wordt dan tegen Sparta. FC Groningen heeft een wat meer ervaren ploeg en wat Desmond Gemert houdt het op een 2-1 overwinning voor Ajax 2 maar hijzelf moet jammer genoeg vanwege een schorsing verstek laten gaan. meer spelers met individuele kwaliteiten. Daar tegenover staat dat er vast en zeker weer meer publiek is dan tegen Sparta en dat betekent voor ons een enorme stimulans. Het scheelt een hoop of je op dinsdagavond voor een handjevol mensen moet spelen of, zoals nu, voorveel publiek. Dieentourage pept op.' Al staat Desmond Gemert zelf niet in het veld, hij is er natuurlijk wel bij in De Meer. En om het geluk niet te tarten geeft hij, net als een maand geleden tegen Sparta, zijn voorspelling voor het Bekerduel: 'Ik geloof in opnieuw een 2-1 overwinning. Dat zou fantastisch zijn want dan kan ik er in de derde ronde weer bij zijn! 'Ik reken op mijn ploeggenoten!' (Sfc) MAN Autopon BV Kollenbergweg 11 Amsterdam-Z.O. (Bullewijk) Tel. 020-964964

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1987 | | pagina 4