'De krachten bundelen' AUTOPON Verkoop en verhuur van nieuwe auto's, 200 occasions (alle merken) en campers. Wij hebben een accessoires-shop en een complete schade-herstel-afdeling. Johan Cruijff heeft vertrouwen in zijn jongens én het publiek De heenwedstrijd tegen Hambur ger SV werd, laten we heerlijk zijn, door de meeste Ajax- aanhangerstoch met een lichte vrees tegemoet gezien. HSV geldt internationaal nog steeds tot de meer aansprekende clubs en had Ajax in de achterliggende maanden niet een aantal spelers van bepalende waarde voor het elftal verloren? Voeg daarbij de niet al te bijster grote vorm van het Ajax-elftal en de algemene scepcis is eenvoudig verklaard. Maar daar in het Volkspark stadion stónd Ajax er weer. Sterk, gedurfd, zelfbewust en vooral een eenheid vormend. De 1 -0 ze ge over de Westduitse Bekerwin naar mag best een topprestatie genoemd worden, zeker ook van wege de voorgeschiedenis. Het was een overwinning die interna tionaal opzien baarde en be vestigde dat Ajax wel degelijk hoort bij de Europese top. Aan Ajax' technisch direkteur, het 'brein' achter het elftal, vroegen we kort terug te blikken op die avond in Hamburg en zijn mening te geven over de kansen voor Ajax, vanavond. Johan, hoe krijg je een, door het ontbreken van vaste krachten toch geteisterd elftal, tot een topprestatie als die tegen HSV? Johan Cruijff: 'Het verhaal wordt misschien eentonig maar het gaat in de eerste plaats om de automatismen. En juist wanneer er wat problemen sluimeren, wanneer de spanning groeit dan weten ze wat er van ze verwacht staan de spelers scherper, dan wordt, ledereen kent de taken en Autopon BV Kollenbergweg 11 Amsterdam-Z.O. (Bullewijkl Tel. 020-964964 4 MAM

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1987 | | pagina 4