Standen Programma Standen Programma
Eredivisie H Topscorers
Programma voor
zondag a.s.
Eerste Divisie
Wat heden gespeeld wordt
Europa Cup voor Landskampioenen
Bayern München (West-Duitsland)-Xamax Neuchatel (Zwitserland) 1-2
FC Porto (Portugal)-Real Madrid (Spanje) 1-2
Girondins Bordeaux (Frankrijk)-Lilleström (Noorwegen) 0-0
Benfica (Portugal)-Aarhus (Denemarken) 0-0
Gornik Zabrze (Polen)-Glasgow Rangers (Schotland) 1-3
Anderlecht (België)-Sparta Praag (Tsjecho Slowakije) 2-1
PSV Eindhoven (Nederland)-Rapid Wien (Oostenrijk) 2-1
Omonia Nicosia (Cyprus)-Steaua Boekarest (Roemenië) 1 -3
Europa Cup voor Bekerwinnaars
Rovaniemi (Finland)-Vlazenia Shkodra (Albanië) 1-0
Atalanta (Italië)-OFI Kreta (Griekenland) 0-1
Young Boys (Zwitserland)-FC Den Haag (Nederland) 1-2
Dinamo Minsk (Sovjet Unie)-Real Sociedad (Spanje) 1-1
Sporting Lissabon (Portugal)-Kalmar FF (Zweden) 0-1
Ajax (Nederland)-Hamburger SV (West-Duitsland) 1-0
Saint Mirren (Schotland)-KV Mechelen (België) 0-0
Hajduk Split (Joegoslavië)-Olympique Marseille (Frankrijk) 0-4
UEFA Cup
Turrun Palloseura (Finland)-lnternazionale (Italië) 1-0
Beveren (België)-Vitória Guimaraes (Portugal) 0-1
Espanol (Spanje)-Milan (Italië) 2-0
Flamurtari (Albanië)-Wismut Aue (Oost-Duitsland) 0-1
Feyenoord (Nederland)-Aberdeen (Schotland) 1-2
Honved Budapest (Hongarije)-Chaves (Portugal) 2-1
Verona (Italië)-FC Utrecht (Nederland) 1-1
Velez Mostar (Joegeslavië)-Borussia Dortmund (West-Duitsland) 0-2
Dinamo Moskou (Sovjet Unie)-FC Barcelona (Spanje) 0-2
Bayer Leverkusen (West-Duitsland)-Toulouse (Frankrijk) 1-1
Juventus (Italië)-Panathinaikos (Griekenland) 0-1
FC Brugge (België)-Rode Ster Belgrado (Joegoslavië) 1 -3
Dinamo Tiflis (Sovjet Unie)-Victoria Boekarest (Roemenië) 2-1
Werder Bremen (West-Duitsland)-Dinamo Moskou (Sovjet Unie) 1-4)
EREDIVISIE
Roda JC-DS '79
AZ-PSV
FC Groningen-FC Twente
Haarlem-FC Utrecht
PEC Zwolle-FC Den Haag
Willem II—Ajax
Feyenoord-Fortuna Sittard
VVV-FC Volendam
FC Den Bosch-Sparta
EERSTE DIVISIE
NEC-SC Cambuur
NAC-Excelsior
Emmen-Go Ahead Eagles
MVV-Telstar
SC Heracles-Veendam
Eindhoven-RBC
Helmond Sport-Vitesse
SC Heerenveen-SVV
25
tr
STAND 'periode kampioen
PSV*
11
11
0
0
22
49-
-11
Ajax
12
8
1
3
17
33-
-20
Fortina S
30
7
3
3
17
27-
-19
Feyenoord
12
6
3
3
15
27-
-20
Sparta
13
5
4
4
14
21-
-14
Willem II
13
6
2
5
14
23-
-20
PEC Zwolle
13
5
4
4
14
16-
-20
VVV
12
4
5
3
13
15-
-13
FC Den Bosch
13
5
3
5
13
21-
-25
Haarlem
12
5
2
5
12
17-
-21
RodaJC
13
5
2
6
12
20-
-17
FC Twente
13
4
3
6
11
22-
-27
FC Utrecht
13
3
5
5
11
15-
-29
FC Den Haag
11
3
4
4
10
19-
-17
AZ
13
2
5
6
9
16-
-23
FC Groningen
13
3
3
7
9
20-
-28
DS '79
13
1
5
7
7
20-
-36
Volendam
13
1
4
8
6
13-
-34
EREDIVISIE
I. Gillhaus, Koeman (PSV) 10, 3. Eller-
man (Sparta), Koolhof (FC Groningen)
9, 5. Meijer (Ajax), Slagboom (DS '79),
Hofman (Feyenoord) 8, 8. Kieft (PSV),
Bosman (Ajax), Boere (FC Den Haag) 7,
IIGoedée (Willen II), Lindford (Fortuna
S), Willems (FC Twente), Van der Waart
(PEC Zwolle), Lens (Fortuna S), Krüzen
(FC Den Bosch), Lengkeek (Sparta) 6.
EERSTE DIVISIE
1Van der Wiel (RKC) 14, 2. Van der Arik
(Cambuur) 10, 3. Janssen (NEC), Brard
(RKC), Boere (De Graafschap) 9, 6. Ta-
lan (Vitesse), Verbeek (MVV) 8, 8. Small
(Vitesse), Maas (Eindhoven), De Jonge
(Heerenveen), Haverkort (Cambuur), El-
berse (De Graafschap) 7.
STAND
periode kampioen
RKC*
13
13
0
0
26
41-12
Veendam
12
7
3
2
17
21-14
Graafschap
13
6
5
2
17
25-16
MVV
12
7
2
3
16
21-10
SC Cambuur
13
5
5
3
15
28-23
NEC
12
5
3
4
13
29-24
NAC
12
5
3
4
13
22-21
Heerenveen
13
5
3
5
13
26-21
GA Eagles
12
4
4
4
12
22-20
Eindhoven
13
5
2
6
12
27-26
Telstar
12
4
3
5
11
19-20
RBC
12
4
3
5
11
21-24
Wageningen
12
3
4
5
10
20-25
Vitesse
12
4
2
6
10
25-35
Excelsior
12
3
3
6
9
12-19
Helmond S
13
1
7
5
9
8-18
Emmen
12
2
4
6
8
13-20
SVV
12
2
3
7
7
19-30
Heracles
12
2
1
9
5
11-32