Bart's blikvanger <£>00- Ajax' tegenstander van afgelo pen zondag neemt het in De Kuip op tegen het sterke Schotse ge zelschap van Aberdeen. In Schot land wist Feyenoord de schade nog enigszins beperkt te houden. De2-1 nederlaag laat nog ruimte overvoorplaatsing voorde derde In het toernooi voor Landskam pioenen heeft PSV zich een voortreffelijke uitgangspositie geschapen voor het bereiken van de kwartfinale. In Wenen werd Rapid met 2-1 verslagen en slechts een nederlaag met min stens twee doelpunten verschil of een nederlaag met één goal ver- In de speciale serie foto's van Bart Sorgedrager van meer- of minder prominente maar altijd zeer gewaardeerde gasten, werd de lens gericht op cabaretier Freek de Jonge. Freek, met op de voorgrond zijn dochtertje, laat nooit verstek gaan bij de thuiswedstrijden van Ajax en ook hedenavond is-ie er natuurlijk bij. Te oordelen aan zijn gezichtsuitdruking is hij op het moment dat de foto genomen werd niet al te verrukt over het spel van zijn favorieten. De andere Nederlanders in de Europa Cup Hier, in het volle Olympisch Sta dion, gaat de meeste belangstel ling vanzelfsprekend uit naar het beslissende duel tussen Ajax en Hamburger SV maar de gedach ten zullen af en toe ook gaan naar de andere Nederlandse clubs die zich internationaal presenteren. Feyenoord ronde maar pijnlijker dan de ne derlaag was de rode kaart die aanvoerder Ben Wijnstekers kreeg voorgeschoteld en de pitti ge blessure die aanvaller Dave Mitchell opliep. Feyenoord plaatst zich wanneer het met minstens twee doelpunten ver schil wint van Aberdeen of met een 1 -0 zege. Dan gaat het uitge maakte doelpunt dubbel tellen. FC Utrecht staat voor de moeilij ke opdracht om in Italië Verona uit te schakelen. Veertien dagen terug werd het in Utrecht 1-1 en dat geeft natuurlijk de meeste perspektieven voor Verona dat aan een 0-0 al voldoende heeft om zich voor de derde UEFA- Cupronde te plaatsen. Wil FC Utrecht een huzarenstukje uitha len in de Italiaanse operastad dan zal het moeten winnen, gelijkspe len met minstens twee doelpun ten of het zal na een 1-1 eind stand de strafschoppen beter moeten nemen. FC Den Haag In hetzelfde toernooi als Ajax, dat der Bekerwinnaars, speelt FC Den Haag vanavond in Zwitser land tegen het Bernse Young Boys. De Hagenaars wonnen met 2-1 in het Zuiderpark en om de kwartfinale te bereiken moeten zij winnen of gelijk spelen óf ver liezen met slechts één doelpunt verschil, met dien verstande dat FC Den Haag dan in elk geval twee doelpunten moet hebben gemaakt. 2-1 voor Young Boys betekent verlenging en wie weet strafschoppen. schil maar met minstens drie Weense goals kunnen een plaats in de kwartfinale dwarsbomen. FC Utrecht 15

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1987 | | pagina 15