Standen Programma Standen Programma
Eredivisie
Topscorers
Eerste Divisie
Wat heden gespeeld wordt
Programma voor
zondag a.s.
Voorwedstrijd
Ajax E 1—Feyenoord E 1
Voor de vroege bezoekers van de
wedstrijd tussen Ajax en
Feyenoord staat er een heel
aardig voorgerecht op het menu
van deze zondag in De Meer.
Voordat de topteams van de
Nederlandse voetbal
grootmachten om half drie
beginnen zullen de E 1 junioren
van beide clubs om één uur
aftrappen voor hün topper.
Een alleraardigste opwarmer
voor het publiek en een
hoogtepunt voor de jongste
junioren die de heilige Ajax-mat
mogen betreden. Ajax E 1 zal
worden aangevoerd door Wesley
de Ridder, de speler die we even
voor half drie, onder begeleiding
van elftalleider Henk van
Teunenbroek, zullen zien
aantreden als de Ajax-mascotte
bij het eerste elftal.
22
EREDIVISIE
PSV FC Groningen
DS '79 -AZ
Sparta RodaJC
FC Volendam-FC Den Bosch
Fortuna Sittard -VVV
Ajax Feyenoord
FC Den Haag-Willem II
FC Utrecht-PEC Zwolle
FC Twente-Haarlem
EERSTE DIVISIE
Excelsior-Emmen
RKC-NAC
SC Cambuur-FC Wageningen
De Graafschap-NEC
Vitesse-SC Heerenveen
RBC-Helmond Sport
Veendam-Eindhoven
Telstar Heracles
Go Ahead Eagles-MVV
EREDIVISIE
Roda JC-DS '79
AZ - PSV
FC Groningen-FC Twente
Haarlem - FC Utrecht
PEC Zwolle -FC Den Haag
Willem II Ajax
Feyenoord-Fortuna Sittard
VVV-FC Volendam
FC Den Bosch -Sparta
EERSTE DIVISIE
NEC-SC Cambuur
NAC -Excelsior
Emmen -Go Ahead Eagles
MVV-Telstar
SC Heracles-Veendam
Eindhoven-RBC
Helmond Sport-Vitesse
SC Heerenveen-SVV
Jan Sörensen is één van die voetballers die zowel voor Ajax als voor Feyenoord speelden. Twee
seizoenen geleden wist Jan als Feyenoord-invaller zelfs de bekende Man of the Match-trofee te
bemachtigen in de. door Feyenoord met 2-1 gewonnen, wedstrijd in het Olympisch Stadion.
STAND 'periode kampioen
PSV*
10
10
0
0
20
45-
-10
Fortuna S
12
7
2
3
16
26-
-18
Ajax
11
7
1
3
15
30-
-19
Feyenoord
11
6
3
2
15
26-
-17
Willem II
12
6
1
5
13
23-
-20
PEC Zwolle
12
5
3
4
13
14-
-18
VVV
12
4
4
4
12
20-
-14
Sparta
12
4
4
4
12
20-
-14
RodaJC
12
5
2
5
12
20-
-16
FC Twente
12
4
3
5
11
21-
-25
FC Den Bosch
12
4
3
5
11
18-
-25
Haarlem
11
4
2
5
10
15-
-20
FC Utrecht
12
3
4
5
10
13-
-27
FC Den Haag
10
3
3
4
9
19-
-17
FC Groningen
12
3
3
6
9
19
-24
AZ
12
2
4
6
8
15-
-22
DS '79
12
1
4
7
6
19
-35
Volendam
12
1
4
7
6
13-
-31
EREDIVISIE
1. Gillhaus (PSV), Koeman (PSV) 10, 3.
Ellerman (Sparta), Koolhof (Groningen)
9, 5. Meijer (Ajax). Slagboom (DS '79) 8,
7. Hofman (Feyenoord), Boere (FC Den
Haag) 7, 9. Goedee (Willem II), Linford
(Fortuna S), Bosman (Ajax), Kieft (PSV),
Willems (FC Twente), Van der Waart
(PEC), Lens (Fortuna S) 6.
EERSTE DIVISIE
1. Van der Wiel (RKC) 14, 2. Verbeek
(MVV) 10, 3. Van der Ark (Cambuur) 9, 4.
Janssen (NEC), Boere (De Graafschap)
8, 6. Joop (Heerenveen), Talan (Vitesse)
Maas (Eindhoven), Brard (RKC), Haver
kort (Cambuur) 7, 11. Van der Kaay
(RKC), Small (Vitesse), Ten Caat (Veen-
dam), Arts (NEC) 6.
STAND 'periodekampioen
RKC*
12
12
0
0
24
37-
- 9
Veendam
11
7
3
1
17
20-
-11
MVV
11
7
1
3
15
21-
-10
Graafschap
12
5
5
2
15
21-
-14
NEC
11
5
3
3
13
27-
-20
NAC
11
5
3
3
13
19-
-17
Heerenveen
12
5
3
4
13
25-
-18
SC Cambuur
12
4
5
3
12
25-
-23
GA Eagles
11
4
3
4
11
22-
-20
Wageningen
11
3
4
4
10
20-
-22
RBC
11
4
2
5
10
20-
-23
Eindhoven
12
4
2
6
10
24-
-25
Telstar
11
3
3
5
9
14-
-19
Emmen
11
2
4
5
8
13-
-19
Vitesse
11
3
2
6
8
22-
-34
Helmond S
12
1
6
5
8
7-
-17
Excelsior
11
2
3
6
7
11-
-19
SVV
12
2
3
7
7
19-
-30
Heracles
11
2
1
8
5
10-
-27