AUTOPON Verkoop en verhuur van nieuwe auto's, 200 occasions (alle merken) en campers. Wij hebben een accessoires-shop en een complete schade-herstel-afdeling. Die woorden werden onderstreept door de resultaten van Volendam. Kijken we naar de uitslagen reeks dan valt bijvoorbeeld de spektakulaire 5- 4 overwinning op Roda JC op. Maar helaas bracht het positieve spel meer nederlagen dan overwinningen op. Aan de Dijk werd met 3-1 van FC Twente verloren en buitenshuis werd alleen bij AZen FC Utrecht een puntje gepakt. Tegen PSV, Haarlem en Sparta incasseerde men steeds vier doelpunten. Te veel natuurlijk spijtig genoeg bezet Volendam momenteel de voorlaatste plaats in de Eredivisie. Volendam-formatie In het Volendam-doel doet Jan Klou- wer wat hij kan om zijn domein van penetratie te vrijwaren. Vóór hem wordt de defensie geleid door de oor spronkelijke middenvelder Bert van de Poppe die geassisteerd wordt door Nico Zwarthoed, Theo Bond en Hans Bakker. Jan Mulder, die bij SVV voornamelijk als rechtsachter opereerde buffelt op het middenveld om bijvoorbeeld Johan Steur te ont lasten. Johan is een begenadigde speler die zijn luimen heeft. Heeft hij zijn dag dan is het onbeperkt genie ten geblazen. Zijn de voetbalgoden hem minder goed gezind dan blijven zijn gaven zo goed als onzichtbaar. Ajax zal hem zeker motiveren en dan zit er zeker één geraffineerde 'sleep- beweging' in. Wim Jonk en de ook al rijk van talenten voorziene Appie Plugboer kompleteren het midden veld, de laatste in de meest aanval lende rol. Gert-Jan Duif en Steve van Dorpel strijden met Ed Vijvent en Jack Tol voor de overgebleven posi ties in de voorhoede. Spannende weken Ajax-Volendam zal het publiek zeker aanspreken en het is niet alleen te hopen maar zeker ook te verwachten dat het voetbalpubliek vanmiddag op de wenken bedien zal worden. Na het 'karwei' Volendam gaat Ajax zich dan opmaken vooreen aantal spannende weken. In de eerste plaats wacht Hamburger SV, aanstaande woens dagavond en daarna reist Ajax naar Venlo om bij het pittige VVV revan che te halen. Op woensdag 28 okto ber verdedigen veel Ajacieden de Oranjekleuren tegen Cyprus en het volgende klusje heet 'Feyenoord', zondag 1 november in De Meer. Drie dagen na die klassieker staat dan de apotheose van het voetbalteam Ajax-Hamburger SV op de planken, plaats van handeling het Olympisch Stadion. Kortom, Ajax en zijn suppor ters gaan spannende weken tege moet. Misschien dat een ontspannen en opwekkende wedstrijd tegen Vo lendam voor het nodige zelfvertrou wen bij de Ajacieden kan zorgen. MAN Autopon BV Kollenbergweg 11 Amsterdam-Z.O. (Bullewijk) Tel. 020-964964

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1987 | | pagina 4