verkijken op de drie punten die er op de kompetitieladder achter de naam van FC Twente staan. De Enschedeërs zullen zeker in de stimulerende entourage van De Meer met overgave strijden voor hun eer. Van Ajax mogen we verwachten dat alle probleempjes die de afgelopen periode de kop op hebben gestoken met een flonkerende show voorgoed naar het verleden wordt verwezen. Ajax en FC Twente staan in de startblokken. Gaat u ergoed voor zitten (of staan) en geniet mee van deze Eredivisieklassieker. jonge Finse international sloeg al vijf keer toe. De extra aandacht die de FC Twente-aanval dit jaar krijgt lijkt een beetje ten koste te gaan van de verdedigende balans. De doelcijfers(10voor, 12tegen)zijn daarvan een indikatie. In FC Twente's laatste kompetitieduel kwam het in de volgende formatie in het veld: Frank Ensink op doel (hij is de stand-in voor de geblesseerde klasse-keeper Theo Snelders. De achterste lijn bestaat uit de ervaren Martin Koopman, de herboren libero Fred Rutten en 'zijn' stopper Jan Pouls en linksachter Patrick Bosch. Op het middenveld is André Paus met name verantwoordelijk voor het verdedigende werk, terwijl Wim Balm (hij kwam samen met Piet Keur van Flaarlem over) en Ron Wi'lems voor de aanvallende impulsen moeten zorgen. De genoemde aanval met Keur en Lipponen wordt gekompleteerd met een echte linksbuiten - al thans in de thuiswedstrijden, - Pieter Huistra, een lichtgewicht met talent die het laatst voor Veendam uitkwam maar oor spronkelijk tot het spelers materiaal van FC Groningen behoorde. Een speler die vooral aan het eind van vorige seizoen de aandacht trok is Erik Groeleken. De jongeman met het verwoestende schot komt alleen als invaller aan de bak en dat zal een fikse teleurstelling betekenen voor deze ambitieuze middenvelder. Initiatief Het feit dat FC Twente in de laatste thuiswedstrijd tegen FC Den Haag het juiste pad weer heeft gevonden is een extra aanleiding om met spanning het duel van vanmiddag tegemoet te zien. De spelers en de spelopvatting staan borg voor, naast de nodige weerstand, een optreden met eigen initiatief. Ajax zal zich niet mogen 5 Robbie Witschge in de slag met de verdediging van Torino in het Amsterdam 712-toernooi. Terwijl de Ajax-linkerspits de horde Corradini- Rossi tracht te nemen volgt Frank Stapleton zijn bewegingen op de voet. AFC AJAX Administratie Middenweg 401 1098 AV Amsterdam Tel. 020-946515/654440 Telex 12415 UITGAVE: Frisch Drukkerijen BV Duivendrechtsekade 87 - 88 1096 AJ Amsterdam Tel. 020-930865 Telex 10299 TEKST Inter Football Hoger Einde Zuid 6-7 1190 AB Ouderkerk a/d Amstel Tel. 02963-4441 Telex 12337 ADVERTENTIE-ADRES Target Planning Singel 372 1016 AH Amsterdam Tel. 020-259517/240789 Stanley Menzo

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1987 | | pagina 5