AUTOPON Verkoop en verhuur van nieuwe auto's, 200 occasions (alle merken) en campers. Wij hebben een accessoires-shop en een complete schade-herstel-afdeling. hoger. Niet alleen bij de supporters maar óók bij de leiding'. De optimistische geluiden aan het begin van dit voetbaljaar zijn nog niet helemaal met klinkende resultaten onderbouwd. De start van het seizoen 1987-1988 was ronduit desastreus. Bij het zwakke DS '79 werd met maar liefst 4-1 verloren, al moet worden gezegd dat het de Twentenaren duidelijk aan een beetje mazzel ontbrak. Het betekende toch wel een schok waar men in Enschede met moeite van herstelt. Drie punten staan er op het konto van FC Twenteen die punten wérden alle thuis veroverd. FC Den Haag werd met 4-1 opzij gezet en tegen FC Den Bosch werd in het Diekman-stadion gelijk gespeeld. Het elftal van Theo Vonk Indeontwikkeling van FCTwente naar de status van (sub-)top club hoort ook de interne organisatie. Was Kees Rijvers het vorig seizoen nog nauw betrokken bij het coachingswerk, dit seizoen ligt die taak volledig in handen van Theo Vonk. Nadat het vorig seizoen de aanval nog een broos element was gebleken werd het offensieve gedeelte versterkt met de aankoop van Pieter Keur. Keur zelf, die hoogstpersoonlijk zijn vorige club voor degradatie had behoed door het leeuwendeel van de Haarlem-treffers voor zijn rekening te nemen maakte vorige week zondag tegen FC Den Haag zijn eerste goal voor FC Twente. Maar dat betekent niet dat hij niet voldoet. Mede dankzij Keurs inbreng komt de vorige jaar wat verguisde spits Mika Lipponen opeens wel tot scoren. De nog MAN Autopon BV Kollen bergweg 11 Amsterdam-Z.O. (Bullewijk) Tel. 020-964964 Na een mindere seizoenstart herstelde Johnny van 't Schip zich goed tegen PSV. Zijn direkte tegenstander Jan Heintze had het bijzonder la stig tegen Van 't Schip die hopelijk snel een plaatsje verovert op de doelpuntenlijst van Ajax. Op de foto volgt hij de loop van de bal in de wedstrijd Ajax-Torino. De macht en de kracht van Frank Rijkaard ten voeten uit. Een spoor van gevallen Roda-spelers achterlatend 'stroomt' Rijkaard het vijandelijke strafschopgebied in. 4

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1987 | | pagina 4