ROEVER sama sebo N# Martinair touristische Dienstverlening INDONESISCH RESTAURANT 29 Helemaal alleen moest hij een trainingsschema afwerken. Ook als de andere spelers er niet waren, draaide Ally trouwzijn rondjes af. Ally Dick: 'Eikedag was ik er als eerste en ging als laatste weer weg. Het is erg geestdodend, in je uppie om een veld lopen. Eén keerstaat me nog goed voordegest. De jongens waren weg voor een belangrijke Europa Cup-wedstrijd. De regen kwam met bakken uit de hemel en het donderde en bliksemde verschrikkelijk. In m'n eentje moest ik toen mijn rondjes in het stadion afwerken. That was worse than dying!' Vooral zijn familie in Schotland heeft Ally door deze moeilijke periode gesleept. Vlak na zijn operatie verbleef hij een maand in zijn geboorteland en daar heeft hij de teleurstelling grotendeels kunnen verwerken. Ally Dick: 'Een voetballer moet altijd rekening houden met het feit dat hij geblesseerd kan raken. Maar als het je gebeurd in een vreemd land waar je pas een paar maanden bent, dan wordt het lastig om het te verwerken. Ik kan het niet anders zien dan één lange nachtmerrie'. Vanaf het traditionele trainingskamp in Drente trainde Ally weer met de selektie mee. Zijn knie houdt het goed, maar Ally heeft in de tussentijd wel te maken gekregen met de concurrentie van Rob Witschge en Jan Sorensen. Ally Dick: 'Bij Ajax dacht men eigenlijk dat ik er nog niet klaar voor was. Mijn knie was ook nog wel wat pijnlijk, maar voor mij was het toch het beste om mee te gaan naar Drente. Ik kreeg daar de kans om alle ellende van de laatste maanden van me af te zetten'. Belasting 'Op één van de eerste dagen werd ik 's morgens wakker en was mijn knie opgezwollen. Ik voelde meteen de moed weer zakken, maar gelukkig verdween de verdikking vrij snel. Vanzelf. De belasting van twee tot drie keer trainen per dag was op dat moment nog te veel voor me. Daarna heb ik geen last meer gehad'. 'In de oefenwedstrijd die ik meespeelde presteerde ik nogal wisselvallig. Maar dat lijkt me logisch na zo'n zware blessure. Ik was er zelf in ieder geval niet ontevreden over'. 'Nu gaat het goed. Ik merk ook dat die knie weer sterker wordt. Het is steeds hard werken, maar zolang mijn knie zich goed houdt heb ik daar geen problemen mee. Ik ben nog geen 100%, maar wel fit genoeg om te spelen. Veel wedstrijden spelen, dat lijkt me de beste remedie. Dan wordt mijn knie vanzelf weer 100%. 'Van die concurrentie lig ik niet wakker. Vanaf mijn zestiende heb ik altijd moeten vechten voor mijn plaats. Overal waar ik heb gespeeld waren er andere spelers die voor dezelfde positie in aanmerking kwamen. Ik zeg niet dat het geen probleem voor me is, maar ik wordt er niet zenuwachtig van. Ik heb van jongs af aan veel zelfvertrouwen gehad. Dat móet je ook hebben, want als je geen vertrouwen in jezelf hebt, kan een ander dat ook niet in je hebben'. Wanneer zien we Ally weer tetójg in de basis-elf van Ajax? Ally Dick: 'Dat weet ik nog niet, maar Tm ready to score'. Met betrekking tot de sponsoring van Ajax heeft ROEVER REIZEN een jaar achter de rug dat het niet snel zal vergeten. De Europese successen van Ajax brachten uiteraard ook een drukvliegverkeerteweeg tussen Amsterdam en 'de rest van Europa' want overal waar Ajax speelde, of dat nu in Zweden, Griekenland of Spanje was, overal volgden de trouwe supporters hun helden. Een absoluut hoogtepunt was natuurlijk de verhuizing van ruim achtenhalfduizend supporters naar Athene, plaats van handeling van de finale. Ook omdat ROEVER REIZEN en Ajax perfekt op elkaar zijn ingespeeld waren de reizen perfekt geregeld. De samenwerking met ROEVER REIZEN blijft onveranderd, reden waarom Ajax weer vol vertrouwen Europa invliegt. Het was al in 1979 dat MARTINAIR het verbinden van haar naam aan topclub Ajax zag als een uitstekende vorm van reklame. In de loop der jaren is er een hechte band ontstaan tussen de oudste sponsor en Ajax, een band die niet snel verbroken zal worden. Alle buitenlandse reizen die Ajax maakt - en hopelijk zijn dat er dit seizoen weer vele - worden per MARTINAIR-vliegtuig gemaakt. Ajax is blij met MARTINAIR en omgekeerd is ook het geval zodat er letterlijk en figuurlijk gesproken kan worden van een samenwerking op hoog niveau. P. C. Hooftstraat 27 (hoek Hobbemastraat) Telefoon728146 's zondags gesloten

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1987 | | pagina 29