/MOORNSfcN Kort nieuws uit De Meer /WINNEN /MODE TOONAANGEVEND Op het Gelderlandplein 46 Amsterdam Tel;020-441162 Mascotte bij Ajax—Roda JC: Gert-Jan Ophof De allereerste kompetitiewed strijd van Ajax, tegen Roda JC liet ons ook kennis maken met Gert- Jan Ophof, de E-junior van Ajax die optrad als mascotte van de wedstrijd. De negen-jarige Gert- Jan kweet zich uitstekend van zijn taak en wie weet was het mede dank zij de invloed van de Ajax-mascotte dat de lastige wedstrijd tegen Roda JC met 1-0 gewonnen werd. 20 september: Ajax—FC Den Haag Het gewone kompetitieritme wordt weer opgepakt, het is afgelopen met de kompetitie wedstrijden die zich om de drie- vier dagen aandienen. Volgende week zondag reist Ajax naar FC Utrecht en weer een week later is De Meer het decor van het duel Ajax-FC Den Haag. Dus noteer u even in de agenda:zondag 20 september a.s. in De Meer, Ajax-FC Den Haag. Rulewave/Ter Haak Man of the Match Wanneer om pakweg tien over vier de stadion-speaker de Man of the Match bekend maakt dan zal u voor uzelf natuurlijk allang uitgemaakt wie de beste speler van het veld was. Des te aardiger is het dan om uw oordeel te vergelijken met dat van de zogenaamde kenners. Meteen na het laatste fluitsignaal zal de Man of the Match op het veld gehuldigd worden. Naast het aandenken in de vorm van een vaan ontvangt de Man of the Match ook nog een waardebon. De eerste Man of the Match was overigens Jan Sorensen die als beste speler van de wedstrijd Ajax-Roda JC werd gekozen. De Man of the Match wordt dit seizoen gesponsord door Sky-Boxhuurder Rulewave/Ter Haak. Het vorige seizoen viel Rulewave/Ter Haak al op door een aantal keren de bekende 'bloemen van de wedstrijd' aan te bieden. Ter Haak is een Amsterdams bedrijf dat zich bezig houdt met de verhuur van zeecontainers, de verkoop van luxejachten (Ter Haak Marine) en daarnaast ook stuwadoors- en overslag- aktiviteiten ontplooit. PRINSENGRACHT292,1016HJ AMSTERDAM, TEL 020-244564 12

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1987 | | pagina 12