rêït <l|l> AUTOPON BOUWBEDRIJF MIDRETH Verkoop en verhuur van nieuwe auto's, 200 occasions (alle merken) en campers. Wij hebben een accessoires-shop en een complete schade-herstel-afdeling. UW TRIBUNEBOUWER kwam Manuel Sancez Torres terug. De Valenciaanse sinaasappels van Don Alfredo di Stefano smaakten wranger dan de snelle aanvaller had gehoopt en het merendeel van zijn Spaanse tijd bracht Manuel alsbank- zitter door. Hij zal zich ongetwijfeld willen waarmaken, iets wat evengoed geldt voor Michel Boerebach. In De venter gold hij als "enfant-prodige" maar zijn kwaliteiten konden niet voorkomen dat Go Ahead Eagles de trieste gang naar de Eerste divisie moest maken. Opvallend was de aankoop van Spartaan Silvio Diliberto. De gewezen linkerspits maakt nu furore als libero en die taak voert hij stijlvol maar soms met risiko uit. Andere nieuwkomers in de selektie van Roda JC zijn het Haagse talent Alfons Groenendijk die Rob Baan zich nog goed wist te herinneren uit zijn periode als trainer bij FC Den Haag, Erik van de Luer van MVV en de vrij onbekende Michel Haan, teruggehaald van het Belgische Hasselt waaraan hij was uitgeleend. "De slechts drie weken rust na de zowel, fysiek als geestelijk, slopende nakompetitie is natuurlijk te weinig," meldt Roda JC-trainer Rob Baan. "De opbouwperiode is gewoon te kort, ook al omdat de wedstrijd tegen Ajax vervroegd is. Daarom 'piekt' Roda JC niet op het duel tegen Ajax, onze topvorm moet later komen. Door de nakompetitie bestond de voorbereiding vrijwel geheel uit, al lang van te voren geplande, wedstrij den terwijl we twee weken eerder dan de bedoeling al in trainingskamp gingen. Een voordeel van zo'n korte zomerstop is weer dat er konditioneel niet te veel achterstand is opgelopen. Hoewel de verkoop van Hennie Mey er als een klap aankwam is Roda dit jaar sterker. We hebben er vooral 'voetballende' spelers bij zoals Silvio Diliberto, Michel Boerebach, Manuel Sanchez Torres en Alfons Groenen dijk. Die kende ik nog van FC Den Haag en volgens mij heeft hij het in zich om uit te groeien tot één van de betere middenvelders van Nederland. Ons middenveld is het sterkst bezet maar in de aanval zou ik nog wat versterking kunnen gebruiken." Groot Mijdrechtstraat 11 - Postbus 112 - 3640 AC Mijdrecht Telefoon 02979-81928 -Telex: 18371 Midre NL Het einde van het vorig seizoen bracht, na aanvankelijk veel hoop, niet dat wat Roda JC had verwacht: Europees voetbal. In het Galgenwaard-stadion deed FC Utrecht de strop om de Limburgse hals. Vooral door toedoen van Erik Willaarts werd Roda JC verslagen. In een fanatische wedstrijd streden beide ploegen op het scherp van de snede. De inzet wordt geïllustreerd door Roda's Zwitserse middenvelder Pierre Blattler en FC Utrechts Peter van der Waart. Aldus Rob Baan die zich tegen Ajax niet over de kop wil lopen maar zeker vertrouwt op een nieuwe hoofdrol voor Roda JC in deze kompetitie. En de ambities van de geelzwarten zijn reeël, gezien de prestaties van vorig jaar maar ook vanwege de spe lersgroep die voor die prestatie moet gaan zorgen. Anderhalve week gele den speelde Roda het sterke Club Brugge tijdens het DSM-Toernooi in Sittard imponerend van de mat met fanatiek en goed verzorgd voetbal. Het is een vingerwijzing dat Ajax de zaken niet te lichtvaardig moet aan pakken én een bewijs dat Ajax-Roda JC inderdaad een echte topper is. Fidelio MAN Autopon BV Kollenbergweg 11 Amsterdam-ZO. (Bullewijk) Tel. 020-964964 4

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1987 | | pagina 4