AUTOPON WELKOM EREGASTEN Verkoop en verhuur van nieuwe auto's, 200 occasions (alle merken) en campers. Wij hebben een accessoires-shop en een complete schade-herstel-afdeling. De inbreng van FC Porto garandeert ook een record aan nationaliteiten op het veld, met spelers uit Polen, Algerije, de Sovjet Unie, Italië, Portugal, Brazilië, Engeland, Denemarken en Nederland. Genoeg redenen om u een boeiend en vooral sportief weekeinde te wensen. Wij zullen ons best blijven doen het u zo veel mogelijk naar de zin te maken. Jack van Zanten, organisator Wij heten u hartelijk welkom bij ons dertiende internationale voetbaltoernooi Amsterdam-712. Wij menen er wederom in geslaagd te zijn de liefhebbers een spectaculair programma te presenteren, waarin vooral de voetbalkunde voorop staat. Misschien oogt Torino niet helemaal in het rijtje van louter Europa Cup-winnaars dat wij u voorschotelen, maar een ploeg die zich goed kan handhaven in de sterkste competitie ter wereld, de Italiaanse, is altijd de moeite waard te bekijken. De Italianen beschikken over een degelijke ploeg, geschoeid op een uitstekende basistechniek, waar iedere tegenstander rekening mee dient te houden. Over Ajax is recentelijk zoveel gepubliceerd dat wij willen volstaan met een groot compliment aan Johan Cruijff en zijn jonge brigade, die naeen aarzelend begin iedereen versteld deden staan door met wervelend, aanvallend voetbal de EuropaCup II naar Amsterdam te halen. Met gepaste trots kunnen wij u in de openingswedstrijd van het toernooi twee opponenten presenteren, die vorig seizoen voor zeer veel spektakel hebben gezorgd: Dinamo Kiev en FC Porto. De vorige winnaar van Europa Cup II tegen de huidige Europa Cup l-houder, het volgens insiders beste clubteam ter wereld tegen de technisch meest begaafde ploeg van Europa, de revanche van de sensationele halve finales van het recente EC I toernooi waarin Porto Kiev tweemaal versloeg, kortom het neusje van de zalm in het Olympisch Stadion. - Drs. E. van Thijn Burgemeester van Amsterdam - Ir. A. J. de Boef President Commissaris Olympisch Stadion - J. van Duijn Wethouder Sport van Amsterdam - J. W. van Marle Voorzitter KNVB Bestuur Stichting Internationaal Voetbaltoernooi Amsterdam DAGELIJKS BESTUUR - Drs. S. C. Bakkenist: Voorzitter - J. H. van Zanten: Algemene organisatie en sekretariaat LEDEN - M. K. Bal - A. Brandsteder - Jhr. P. van Riemsdijk - O. Roffel - Drs. P. C. Schop - Mr. C. Stol M-A-l Autopon BV Kollenbergweg 11 Amsterdam-Z.O. (Bullewijk) lel. 020-964964 5

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1987 | | pagina 5