Niet de eerste keer dat de man achter het doel sneller reageert dan de man in het doel. voor een gemene schuiver. En laat de ander zich om verlopen door een doorschietende spits. Daarom laten ze zich weerloos natregenen. Kleumen ze kou. Grijpen ze zonneklep en zonnefilter bij laagstaande zon. Ze spelen dezelfde wedstrijd. Met dezelfde instelling. Optimaal bezig met hun vak. Tot de man achter het doel net even flit- sender reageert dan de man in het doel. Dan scheiden hun werelden. Bij het nemen van de elftalfoto staan ze oog in oog in de midden- ciikel. De man achter het doel tegenover de man in het doel. Dan zoeken ze gezamenlijk hun stek op. Ze installeren zich. De een schopt even tegen de paal. Draait warm. Springt. Schiet in. De ander rommelt in z'n koffer. Draait een filmpje in. Gaat zitten. En schiet ook even in. Vanaf het eerste fluitsignaal hebben ze hetzelfde doel voor ogen. Presteren. Op scherp staan. Er op tijd bij zijn. Geen fouten maken. Dus loeren ze op de bal. Beoordelen ze opkomende rniddem elders. Zien vanuit hun ooghoek ongedekte vleugelspelers inkomen. Doorzien een-tweetjes. Om die ene, mogelijk dramatische misser te voorkomen. Daarom zet de man in het doel bij een hoekschop z'n verdedigers op de goede plaats. En de man achter het doel z'n krukje iets naar achteren. Daarom gaat de een gestrekt naar de hoek Dan druipt de man in het doel verslagen af naar de kleedkamer. En vertrekt de man achter het doel zege vierend naar z'n donkere kamer. Hij heeft gescoord. Hij komt voor de dag met schitterende foto's. Sportfoto's die een verhaal vertellen. Die beslis sende momenten laten zien. Foto's die boven geen enkel supporters- bed mogen ontbreken. Die foto's vind je in Voetbal International. Want Voetbal International zet z'n beste mensen achter het doel. Vakmensen. Met de inzet van topsporters. Die inzet is kenmerkend voor Voetbal International. Die maakt Voetbal International tot een gedreven voetbalblad. Een blad dat iedere week actueel is. Dat beschouwend kan zijn. Dat vragen durft te stellen. Dat uitslagen, standen en overzicht geeft. En dat uitblinkt door z'n spectaculaire actiefoto's. Een blad dat de voetballiefhebber geen week mag overslaan wie van voetbal houdt,leest voetbal international.

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1987 | | pagina 14