-#®1ɧ &TDK TIRU Transportbedrijf B.V. Kraan- en Heftruckverhuur HAPPY GARDEN Bloemen van Ter Haak/Rulewave Schijvenaar schonk bloemen Vlothavenweg 20, Amsterdam Telefoon 020-824513 Chinees-Indisch bar restaurant 'Goed dineren van originele recepten exclusief uit onze keuzen' Nederhoven 3, 5-7 (hoekv. Boshuizenstraat) Amsterdam-Buitenveldert. Telefoon 020-426806/447372 Elke dag geopend 11.30 tot 22.00 uur, ook voor uw zakelijke DINEÉS. De gulle gevers van de fraaie boe ketten die de spelers gewoontege trouw het publiek aanbieden zijn in middels goede bekenden. Skybox- huurders Ter Haak/Rulewave zetten deze laatste thuiswedstrijd van Ajax fleurig in de bloemetjes. Met plezier zullen de heren zien hoe de spelers middels de bloemenpracht het trou we Ajax-publiek danken voor hun onvoorwaardelijke steun. Ter verduidelijking van de namen Ter Haak en Rulewave: Ter Haak is een bedrijf dat zich in de Amsterdamse haven bezig houdt met de verhuur van zeecontainers, de verkoop van luxe motorjachten en daarbij ook stu wadoors en overslag-aktiviteiten ontplooit. Partner Rulewave heeft zijn basis in Rotterdam en is gespecialiseerd in internationale expeditie. Namens Ter Haak en Rulewave: een bijzonder prettige zondagmiddag in De Meer en tot ziens in het nieuwe seizoen. De Amsterdamse bloemist Henk Schijvenaar, voor de ouderen onder ons geen onbekende voetbalnaam, is de man wiens bedrijf iedere keer de prachtige boeketten verzorgt welke de spelers namens een sponsor aan het Amsterdamse publiek uitdelen. Ook in het verre Athene, waar Ajax de Europa Cupfinale tegen Lokomotive Leipzig speelde, waren de bloemen van Schijvenaar van de partij. Na een lange reis en een nachtje Grieks wa ter waren de bloemen nog fris en monter toen zij aan het eind van de gewonnen finale aan de Ajacieden werden overhandigd. Niet namens een sponsor deze keer maar namens het bedrijf Schijvenaar zelf, als blijk van waardering voor de buitengewo ne Ajax-prestatie. Bloemist Schijve naar vindt u op de Prinsengracht 292, het is maar dat u het weet. 24

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1987 | | pagina 24