Stut Off. Pulsar Dealer Juwelier R. Dijkema üar-tReataurant Dagelijkse lijndiensten door heel Nederland Portugal zonder Europa Cup II deelnemer? Braziliaanse trip Voor gouden en zilveren sportbedels en andere sieraden alleen: Pretoriusstraat 58 1092 GJ Amsterdam Telefoon 65 06 87 Bij inlevering van deze advertentie geven wij 10% korting Steak-house a la carte keuken open tot 24.00 uur vrij- en zaterdag tot 01.00 uur Nw. Zijds Voorburgwal 61 Amsterdam tel. 020-241022 Chemische Wasserij v.o.f. TEMPO Weteringschans 35 - Amsterdam Telefoon 020-235370 y transportbedrijf koerier en besteldienst B Schiermonnikoogstraat 4 S Amsterdam tel. 020-320207 Gespecialiseerd in spoedopdrachten op één dag gehaald en gebracht 24 uur service Een bijzondere situatie kan zich in Portugal voordoen, namelijk dat het succesvolle voetballand het komen de seizoen zonder vertegenwoordi ger in het Europa Cuptoernooi voor Bekerwinnaars zit. Hoe dat mogelijk is? FC Porto speelt de finale in het toer nooi voor Landskampioenen. Wint FC Porto van Bayern dan is het auto matisch geplaatst voor het volgende Landskampioenen-toernooi. De Por tugese Landskampioen zal naar alle waarschijnlijkheid Benfica zijn, dat zich daarmee ook plaatst voor het Europa Cuptoernooi voor de kam pioenen. De halve finale voor de Portugese Beker maakt een finale tussen Benfica en FC Porto waar schijnlijk want beide ploegen lootten in de halve finale relatief zwakke tegenstanders. Eén van beide voet balgrootmachten pakt dus ook de Beker van Portugal. Probleem blijft dan, wie vertegenwoordigd Portugal in het Europa Cuptoernooi voor Be kerwinnaars. De UEFA-reglementen hebben daarin (nog) niet voorzien... Het nationale elftal van Brazilië zal vanaf dinsdag 19 mei een grote Europese trip maken. Op de 19e speelt Brazilië op Wembley tegen Engeland. Zaterdag 23 mei komen de Brazilianen uit tegen Noord Ierland, op dinsdag 26 mei tegen Schotland, op donderdag 28 mei tegen Finland en de reis zal op 1 juni afgesloten worden met een wedstrijd tegen Is raël in Tel Aviv. De serie vriendschap pelijke wedstrijden geldt als test voor het Zuid Amerikaanse kampioen schap dat in juni en juli in Argentinië plaatsvindt. 34

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1987 | | pagina 34