m fót &TDK. TIRU Transportbedrijf B.V. Kraan- en Heftruckverhuur Valencia terug naar de top HAPPY GARDEN Vlothavenweg 20, Amsterdam Telefoon 020-824513 Valencia is één van de beroemdste clubs in Spanje en in Nederland vooral bekend omdat in lang vervlo gen dagen Faas Wilkes daar in het hagelwitte shirt triomfen vierden en, korter geleden, ex-Ajacied Frank Arnesen in de stad van sinaasappelen enige tijd verbleef. Ook Johnny Rep speelde in het stadion Louis Casano va. De afgelopen jaren was het kom mer en kwel bij Valencia. De finan ciële positie werd steeds benarder en veel spelers moesten verkocht wor den. Vorig seizoen besloot het club bestuur om definitief de jeugd een kans te geven en daarmee flinke besparingen door te zetten. Onder trainer Alfredo di Stefano kon degra datie naar de tweede divisie echter niet voorkomen worden. In die twee de divisie lijkt Valencia nu haar draai te hebben gevonden. Het jonge elftal kende een moeilijke start maar sprokkelde toch de nodige punten bijeen. Naar mate het seizoen vor derde steeg ook de vorm van Valen cia en promotie naar de eerste divisie is vrijwel een feit. Het eerste kompe titiegedeelte sloot Valencia als eerste af en ook in de nakompetitie blijft Valencia winnen. Aan die extra kompetitie doen de eerste zes elftallen mee, te weten Valencia, Logronés, Huelva, Elche, Bilbao Athlétic en Hércules. Valencia Chinees-Indisch bar restaurant 'Goed dineren van originele recepten exclusief uit onze keuzen' Nederhoven 3, 5-7 (hoekv. Boshuizenstraat) Amsterdam-Buitenveldert. Telefoon 020-426806/447372 Elke dag geopend 11.30 tot 22.00 uur, ook voor uw zakelijke DINEÉS. heeft een ruime voorsprong op Lo gronés en Huelva en in feite is de promotie van deze drie clubs al zeker. De ervaren spelers van Valencia horen' doelman Sempere, libero Ri- cardo Arias en middenvelder Subi- rats. Eén van de grote Valenciaanse beloftes is rechtsachter Quique die vorig seizoen deel uitmaakte van het Spaanse nationale elftal Onder 21 jaar dat Europees kampioen werd en nu op de drempel staat van het na tionale A-elftal. Opmerkelijk is dat de ex-Twente-speler Manuel Sanchez Torres er in de Spaanse tweede divisie niet aan te pas komt. Af en toe mag Sanchez Torres invallen maar een basisplaats is er absoluut niet bij.

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1987 | | pagina 24