De Wijsneus Drink- en Eethuis Schoonmaakbedrijf Breko B.V. Lijnbaansgracht 256 Amsterdam Telefoon 020-273443 Een jonge, beloftevolle voetballer, Fred Pa trick, in duel met een speler die een fikse portie routine in zijn bagage meedraagt: Arnold Mühren. Kortgeleden tekende Arnold voor nog een jaar topvoetbal bij zodat we ook volgend seizoen zullen kunnen genieten van zijn stijl volle en technisch volmaakte optreden (landskampioen, bekerwinnaar en de UEFA-Cup-finale) was dat seizoen gevolgd door een teleurstellend snelle uitschakeling in de Europa Cup door Liverpool, en minstens zo teleurstellende recettes bij de thuis wedstrijden, Dientengevolge volgde een ongeëvenaarde uittocht van spe lers: Kist, Spelbos, Metgod en nog enkele andere spelers vertrokken allen naar elders, en de rol van AZ '67 als topclub was uitgespeeld. Bij Ajax werd sindsdien ook geen succes meer behaald, al werd er doorgaans tegen de roodwitten een verdienste lijke partij afgeleverd. Na nipte 2-0 en 2-1 nederlagen volgde een 4-2 en in het vorige seizoen kon slechts Paul Nortan van enige voldoening blijk geven, omdat hij uit een strafschop £\ectrote Dagelijks en periodiek schoonhouden Glazenwassen Industrielereiniging Brand en Roet reiniging Gevel reiniging Tapijt reiniging Hoofdkantoor Bongerd 79, Lelystad, tel. 03200-22798 Van Ostadestraat 189, Amsterdam, tel. 020-622365 Waalstraat 31, Nieuwegein, tel. 03402-62479 zijn oude maatje Menzo had gepas seerd. Voor de rest van AZ was er weinig reden tot vreugde, aangezien de treffer de score had 'terugge bracht' tot 8-2, waarbij het duo Bossie en Bassie elk tweemaal had den gescoord, en Vanenburg, Boeve, oud-AZ'er Spelbos en Rob de Wit de andere goals op het scoreformulier brachten. PierTol zorgde tussendoor voor de tegentreffer. De redelijke verwachting lijkt dat de geschiedenis zich herhaalt: zoals op de zware nederlaag van 1970-1971 een verbetering volgde zonder echte positieve uitschieters, doet de hui dige positie op de ranglijst van AZ vermoeden dat een score met drie of vier doelpunten verschil waarschijn lijk lijkt. 38

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1987 | | pagina 37