Autoschade Boesingheliede bv UW DEUK ONZE ZORG! Leonard Lang Amsteram B.V. Jongensdroom in gezinsverpakking Barry Hulshofff KORT EUROPEES IJzeren gordijn schuit open Duel Vialli-Maradona 21 Richten, uitdeuken, spuiten, moffelen Afwikkeling verzekeringswerk Gratis leenauto Tevens halen en brengen wij uw auto 5 minuten vanaf Amsterdam tussen Badhoevedorp en Zwanenburg Schipholweg 853, Boesingheliede Telefoon 02505-1396 Off. MAZDA dealer voor Amsterdam Daniël Goedkoopstraat 13, Industriegebied De Amstel Amsterdam, tel. 020-936925 tegen Malmö'. Rep gaat ervan uit dat Ajax de finale haalt: 'Ze winnen vanavond, maar met hoeveel weet ik echt niet. Ze komen er wel'. De lange voorstopper van Ajax speelde alle vier Europese finales van de Amsterdammers mee. Hij kan dus zeker bogen op een ruime ervaring in dit soort wedstrijden. Hulshoff: 'Die eerste finale was eigenlijk al na één minuut voorbij. Daar heb ik niet de beste herinneringen aan. Maar die andere drie heb ik erg bewust mee gemaakt. Het is het absolute hoogtepunt van je karrière. Alles wat je wilt bereiken zit in die ene wedstrijd. Het komt als een droom aan je voorbij. Het belangrijkste is dat je jezelf blijft. Dat is voor ieder heel persoonlijk. Zo'n spanningsveld kom je echt nooit meer tegen in het voetbal. Daarom is ook de begeleiding naar de finale toe erg belangrijk. Maar dat zit wel goed, Johan weet waar hij het over heeft'. De voorspelling van Barry Hulshoff voor vanavond: 2-1. De tijd dat voetballers uit het Oostblok slechts na het bereiken van een bepaalde leeftijd -en dan nog bij hoge uitzondering hun talenten in het Westen mochten verzilveren lijkt voorbij. Onderdeel van de glasnost- politiek van sovjet-leider Gorbatschov is namelijk ook een vrijer verkeer van sportmensen. De vermoedelijke overgang van Oleeg Blochin, de linksbuiten van Dinamo Kiev, naar het Hongaarse Ukpest Dosza is nog niet zo'n bijzonderheid omdat het een overgang binnen het oostblok betreft. Opvallender is het dat er blijkt te praten over Igor Belanov, de Europese voetballer van het jaar. Real Madrid, dat overigens kortgeleden de 26-jarige aanvaller van Rode Ster Belgrado Jankovic kocht, heeft grote belangstelling. Als mogelijke vervanger van de Mexicaan Hugo Sanchez is Belanov een fantastisch objectief. Mocht het inderdaad zover komen dan is Belanov toch niet de eerste Rus die in het Westen gaat voetballen. Die primeur was weggelegd voor Alexevitch Sintchenko die in 1980 van Zenith Leningrad naar Rapid Wien verhuisde. In Italië is men gek op klassementen. Zo publiceert het vooraanstaande sportdagblad 'LaGazzettadello Sport' wekelijks een klassement van de mooiste doelpunten van het afgelopen weekend en de totaalstand daarvan. Enig jurylid is een man die van doelpunten maken alles weet: Gigi Riva. Riva is een monument in Italië want in 42 interlands maakte hij 35 doelpunten, een record, leder weekend geeft Riva punten aan de makers van de zes mooiste doelpunten in de Serie A en voorziet die van kommentaar. Tot afgelopen weekend deelden in het algemeen klassement Diego Maradona (behoeft geen nadere introduktie) en de jonge international van Sampdoria Gianluca Vialli de eerste plaats met ieder 33 punten. 9> Grrm Espedahdad VA en comidas espariolas Paella a Ia Valendana V tapas variadaji Lange Niezel 29 1012 GS AMSTERDAM Tel 020 223050

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1987 | | pagina 21