TEGENSTANDER VAN VANDAAG 18e jaargang - nummer 15 - seizoen 1986/1987 Bovenste rij v.l.n.r.: Desmond Gemert, John van 't Schip, Rob Rijnink, Ronald Spelbos, Eric de Haan, Frank Verlaat, Arnold Scholten, Johnny Silooy, Rob Witschge. Middelste rij vj.n.r.: Cor v.d. Hart, Cees Koppelaar, Eric Regtop, Allister Dick, Arnold Mühren, Stanley Menzo, Fred Grim, Ahron Winter, Danny Blind, Peter v.d. Zwaan, Tonnie Bruins Slot, Frans Hoek, Spitz Kohn. Onderste rij v.l.n.r.: Sjaak Wolfs, Peter Boeve, Frank Rijkaard, Johnny Bosman, Johan Cruijff, Marco van Basten, Jan Wouters, Edo Ophof, Pim van Dord. AJAX Shirt sponsor: TDK Het heeft nogal wat voeten in de aarde gehad voordat de wedstrijd van vanmiddag kon worden vastgesteld. Deze zogenaamjde risico dragende wedstrijd moest per se op een zondag worden gespeeld en gezien het feit dat er in het competitieschema geen zondag meer beschikbaar was resteerde slechts de dag van vandaag, eerste Paasdag. Een dag waarop normaliter geen wedstrijden in het betaalde voet bal worden gespeeld. Dankzij met name de medewerking van de ge meente en de politie zijn wij er toch in geslaagd om deze wedstrijd - nu de competitie nog interessant is - te laten spelen. Voor deze medewerking zijn wij de plaatselijke overheid veel dank verschul digd, want wij kennen de problemen. Ajax nog volop in de race voor het kampioenschap en zeker ook voor de Europacup logenstrafte alle pessimistische verwachtingen aan het begin van het seizoen en is weer op weg naar een Europese toppositie. Een goede zaak voor het Nederlandse voetbal. Johan Cruijff tovert steeds nieuwe spelers uit de welbekende hoge hoed, die schijnbaar moeiteloos meespelen. Het bijstellen van de bij de aanvang van deze competitie te riskante speelwijze - die weliswaar punten heeft gekost - leidde tot een evenwichtig geheel zonder dat de amusementswaarde geweld werd aangedaan en dat is bijzonder knap. Welk team Ajax vanmiddag op de grasmat zal brengen is niet te zeggen, maar het is waarschijnlijk dat hij kiest voor de formatie die woensdag tegen Zaragoza in het veld zal komen. Ons eigen team, gesterkt door de recente resul taten, zal er alles aan gelegen zijn om vooral het eigen publiek aan zich te verplichten. Wij verwachten dan ook een boeiende wedstrijd, waarin onze spelers zullen willen bewijzen, dat de opgaande lijn die ons spel kenmerkt ook vanmiddag zichtbaar zal zijn. Of dat vol doende zal zijn om ook puntenwinst te vergaren daar zullen u en wij vanmiddag getuigen van kunnen zijn. Naast een prettige voetbalmiddag wensen wij u prettige Paasdagen en graag tot zaterdag 2 mei a.s. wanneer FC Utrecht onze tegen stander zal zijn.

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1987 | | pagina 5