•I 7UFITNS y AUTOMOBIELBEDRIJF SERVICE Ir Welkom in Nederland Welcome to the Netherlands Er zijn veel overeenkomsten tussen Nederland en Zweden. Onze beide landen staan bekend als economisch, technologisch en cultureel hooggewaardeerde naties. Ook op voetbalgebied zijn Zweedse en Nederlandse teams gerenommeerde tegenstanders. Het is merkwaardig dat onze beide clubs, Malmö FF en Ajax, nog nooit in een officiële wedstrijd tegen elkaar hebben gespeeld. Sterker nog, Ajax speelde in Europees verband nog nooit tegen een Zweedse tegenstander. Toch hebben wij goede herinneringen aan Zweden en Zweedse voetballers. Enkele Many similarities exist between the Netherlands and Sweden. Both countries have a reputation for being in high esteem from an economical, technological and cultural point of view. In football, Swedish and Dutch teams have always been respected opponents. It is remarkable that our two teams, Malmö FF and Ajax, have never met in an official match. Even more remarkable, Ajax has never before met with a Swedish opponent in European Cup matches. Nevertheless we have good memories of Sweden and jaren geleden speelden wij in Zweden een oefenwedstrijd, waarvan ons vooral de uitstekende begeleiding bijstaat. En aan een speler als Inge Danielsson bewaren wij ook goede herinneringen. Een andere overeenkomst tussen Nederland en Zweden is het weer. Ook bij ons spelen de weersomstandigheden een belangrijke rol, als we zien hoe i Swedish players. Several years ago we play a friendly match in Sweden and disctinctly recall the hospitally and excellent organization. Also, we treasure good memories of a player like Inge Danielsson. Another similarity between the Netherlands and Sweden is the weather. With us, weather circumstances often play an important role in football, if we notice the number of cancellations in the Dutch league onze competitie door de vele afgelastingen in de war komt. Wat de weersomstandigheden in Zweden veroorzaken hebben we in het kader van de uitwedstrijd kunnen merken. Niettemin, nu we hier voor de tweede wedstrijd in de kwartfinale staan heten wij onze gasten van harte welkom in De Meer. Wij gaan ervan uit dat we een spannende, mooie en vooral sportieve wedstrijd te zien krijgen, waarbij helaas, maar één winnaar kan zijn. Wij mogen wel zo chauvinistisch zijn te hopen dat dat Ajax zal zijn, met alle waardering voor onze gasten van Malmö FF. A. Harmsen, Voorzitter 'AFC Ajax' and the inconvenience this causes. And what the weather can cause in Sweden, we have been able to see in our away match. All in all, at the start of the second leg in the quarter final we would like to welcome our Swedish guests to our stadium. We don't doubt that we will see an exciting and good match, and above all one of good sportsmanship, which will, unfortunately, have only one winner. No-one will blame us for being chauvinists enough to hope that winner will be Ajax, with all respect to our guests of Malmö FF. A. Harmsen, President 'AFC Ajax' 3 Uw adres voor: Afstelling Verkoop Reparatie Nieuwe auto's Schadeherstel Occasions ZEEBURGERDIJK 434 - AMSTERDAM - TELEFOON 020-650744/928447

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1987 | | pagina 3