>3J' #ail 3nn De Wijsneus Kwartfinale KNVB-Beker Ajax—Vitesse Drink- en Eethuis 20,— 25,— 12,50 16,50 15,— 21,50 10,— 13,50 7,50 10, Dagelijkse lijndiensten door heel Nederland Üaar-fKcHtaurant Lijnbaansgracht 256 Amsterdam Telefoon 020-273443 21 Cup voetbal, nu niet verschillend met vroeger. De sfeer en de spanning zijn net zo groot als vroeger, net als de belangen die er op het spel staan. Iedere voetballer wil zich internationaal meten, wil zich waarmaken voor een nog groter publiek. Die wil, die ambitie is bij de jongens van tegenwoordig net zo groot als indertijd bij ons, wat dat betreft is er niets veranderd. Toen wij kennis maakten met het voetbal op Europees niveau was er door Nederlandse clubs nog vrijwel niets gepresteerd. Het Ajax dat vanavond het veld ingaat heeft misschien het nadeel dat de mensen hun prestaties kunnen vergelijken met die van vroeger. Maar daar moeten en daar zullen ze zich niets van aantrekken. allerbelangrijkst en ik ben ervan overtuigd dat ze er vanavond allemaal zullen zijn. Er staat een halve finale Europa Cup op het spel. Hoewel Malmö FF een heel zware tegenstander is moet die halve finale haalbaar zijn'. 'Een grote rol kan er weggelegd zijn voor ons publiek. De invloed van het thuispubliek kan enorm zijn en de spelers fantastisch stimuleren. De wedstrijd tegen Olympiakos was daar een voortreffelijk voorbeeld van. Wij van Ajax rekenen er allemaal op dat het publiek, net als toen, als één man achter ons zal staan. Met een geweldig Ajax-publiek moet het vanavond in De Meer een fantastische en hopelijk succesvolle voetbalavond worden!' Twee routiniers die Ajax aan de Europa Cup II moeten helpen. Johan Cruijff brengt zijn routine van bank over op Arnold Mühren, die het in het veld moet uitvoeren. Samen overleggen zij op de training Voor hen is het Europa Cup avontuur net zo nieuw als indertijd voor ons. ledereen is er van doordrongen dat er een resultaat neergezet moet worden en bij iedereen is de wil daartoe voor honderd procent aanwezig. De wil is er en ik ben er van overtuigd dat de ploeg het ook kan. Het elftal is in de afgelopen periode duidelijk rijper geworden. Elke speler is er van doordrongen dat de teamprestatie voorop staat. Is die collectieve inzet voldoende dan volgen de hakballetjes, de hoogstandjes, de franje vanzelf'. 'Goed voetbal is één ding en ik weet dat we voetbaltechnisch voor niets en niemand onder hoeven te doen maar er zijn, zeker in dit stadium van het Europa Cup toernooi, nog belangrijker dingen. Wanneer niet bij elke speler de inzet en concentratie optimaal is dan is het mis. Die factoren zijn op dit niveau het Op woensdag 1 april 1987 zal in het Ajax-stadion de bekerwedstrijd Ajax-Vitesse worden gespeeld om 20.00 uur. Onderstaand treft u de sterk gereduceerde prijzen (25 tot 33%) voor deze wedstrijd aan. Vakken Eretribune B en C Eretribune A en D Reynoldstr. K en L Reynoldstr. J en M Staantribune Prijs i.p.v. Diploma's en seizoenkaarten zijn voor deze wedstrijd niet geldig. y transportbedrijf koerier en besteldienst B Schiermonnikoogstraat 4 O Amsterdam tel. 020-320207 Gespecialiseerd in spoedopdrachten op één dag gehaald en gebracht 24 uur service Chemische Wasserij v.o.fTEMPO Weteringschans 35 - Amsterdam Telefoon 020-235370 tl Steak-house a la carte keuken open tot 24.00 uur vrij- en zaterdag tot 01.00 uur Nw. Zijds Voorburgwal 61 Amsterdam tel. 020-241022 Voor gouden en zilveren sportbedels en andere sieraden Off. Pulsar Dealer Juwelier R. Dijkema alleen: Pretoriusstraat 58 1092 GJ Amsterdam Telefoon 65 06 87 Bij inlevering van deze advertentie geven wij 10% korting

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1987 | | pagina 21