06-91122333 '"tril Ijzerhandel Zuid Anderlecht Voor 40 cent per minuut de laatste nieuwtjes over voetbal: nationaal - internationaal - transfers - programma's - uitslagen - afgelastingen - topskorers en nog veel meer. nogal eens een steekje vallen tegen tegenstanders waar normaal gespro ken makkelijk van gewonnen moet worden. De meeste spelers kampen met de naweeën van het Wereldkam pioenschap in Mexico en komen maar moeilijk in vorm. Tevens wordt de selektie geteisterd door blessures. International Antonio Maceda is dit seizoen nog niet in aktie gekomen en ook middenveldstrateeg/libero Gal lego is lange tijd uitgeschakeld ge weest door een blessure. Opvallend is de produktie van de Mexicaan Hugo Sanchez. Na een voor hem zeer teleurstellend ver lopen WK, heeft Sanchez zich dit seizoen gepresenteerd als de abso lute topscorer van de Spaanse com petitie. Hij scoorde maar liefst 24 doelpunten voor Real in 28 compe titiewedstrijden. De Belgische kampioen is opnieuw aan een ijzersterk seizoen bezig. Het verlies van 'kanjers' als René Vande- reijcken (naar Blau Weiss Berlin), Morton Olsen (naar IFC Köln) en Erwin Vandenbergh (naar Lille) werd moeiteloos opgevangen. De Brussel se club staat fier bovenaan met drie punten voorsprong op het verras sende KV Mechelen van oud-Ajax- trainer Aad de Mos. Bij Anderlecht is de IJslander Gudjohnson definitief doorgebroken en mag hij zich club topscorer noemen. In het Europa Cup I toernooi bereikte Anderlecht de kwartfinales. Om in de halve finales te komen zal, net als vorig jaar, de Duitse kampioen Bayern München uitgeschakeld moeten worden. gereedschappen i sleutelservice ijzerwaren bouwbeslag tuinartikelen sloten inbraakpreventie elektra Ceintuurbaan 240, Amsterdam, telefoon 020-626586 15

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1987 | | pagina 15