FEI3DË I? HUGO EXCLUSIEVE HUGO EXCLUSIEVE exclusieve mode voor de jonge man ,t wr;7\7? rrv.C 'W.-f.w.T'.ytjï Nieuwendijk 78 1012 MP Amsterdam tel. 020-231377 De Zusterclubs van Ajax Paris Saint-Germain AS. Roma •V-V.- '.A/C-- Lekker pittig met puur mager rundvlees. In het Officieel Programma van Ajax volgen wij vier topclubs uit Europe se hoofdsteden. In het Officieel Programma van de wedstrijd tegen FC Den Haag introduceerden wij deze clubs, t.w.: AS Roma, Ander- lecht, Paris Saint-Germain en Real Madrid. Nu, zo vlak na de winterstop, infor meren wij u over de stand van zaken bij de 'zusterclubs' van Ajax. De Parijzenaars zijn aan een teleur stellend seizoen bezig. In destrijd om de Europa Cup voor landskampioe nen werden zij in de eerste ronde roemloos uitgeschakeld door het Tsjechische Vitkovice Ostrava. In het Pare des Princes kwam Paris Saint- Germain niet verder dan een 2-2 ge lijkspel en de uitwedstrijd werd met 1-0 verloren. Ook in de Franse com petitie wil het niet erg vlotten. Paris Saint-Germain bekleedt een zevende positie op de ranglijst, op ruime af stand van de beide koplopers Olym- pique Marseille en Girondins Bor deaux, namelijk 7 punten. Bij de Franse kampioen hoopt men dat de dit seizoen nieuw aangetrokken spit sen Halilhodzic en Bocandé hun faam als goalgetters in de tweede helft van de competitie zullen waar maken. Dat zal nodig zijn ook, want anders kan de ploeg volgend seizoen wel eens buiten de Europese toer nooien vallen. Het enige positieve geluid uit de Lichtstad is dat Paris Saint-Germain de strijd om de gunst van het Parijze publiek van het nog teleurstellender presterende Racing Club de Paris heeft gewonnen. AS Roma staat op een, met Juventus, gedeelde derde plaats in de Serie A 12

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1987 | | pagina 12