'Dl UUHWEHKEN BV HOE MAAK JE VRIENDEN VOOR 'T LEVEN? (^eef uw relaties 'n bijdetijds geschenk. Geef ze een klok kado. Van Zurel. Naast en nieuwe overtuigende Oranje-sollicitatie van Stanley Menzo en het fantastische winnende doelpunt van Marco van Basten viel vorige week zaterdagmiddag onder de Zwolse schijnwerpers het talent van Petri Tiainen op. De Finse debutant in het Ajax-elftal speelde, met een uitstekende techniek als typische Ajax-basis goed gedosseerd. Tiainen zal in de drie wedstrijden die ons nog scheiden van de winterstop zeker nog een paar keer zijn stijlvolle visitekaartje mogen afgeven aan het Ajax-publiek. Het Twentse moziïek Bij tegenstander FC Twente ontdekt de 20-jarige Tiainen (met een klemtoon op de eerste ieen andere jonge Fin, Mika Lipponen. Een enkele keer kwamen zeal samen uit voor hun nationale elftal. Lipponen is samen met ex-Ajacied Uli Wilson het speerpunt-duo van FC Twente dat in de jonge Ben Weber een derde mogelijkheid voor de offensieve stootkracht heeft. Het Twentse middenvel wordt gedragen door het vroegere PEC Zwolle-talent Ron Willems, een voetballer met spelmaker-kwaliteiten die FC Twente vorige week, thuis tegen Fortuna Sittard, naar een 1-0 overwinning schoot. In Theo ten Caat heeft Willems ter linker zijde een vrijwel even begaafde kompaan terwijl Patrick Bosch er is om het middenveld verdedi gend wat evenwichtiger te maken.. Na de komst van het duo Rijvers/Vonk staat centrale verdediger Fred Rutten vol bravour zijn mannetje als leider van zijn defensie, daarbij gesteund door van De Graafschap teruggekomen Jan Pouls, zijn bijna naamgenoot Paus en de per traditie aanvallend ingestelde vleugelverdediger Martin Koopman. Tenslotte heeft FC Twente nog een niet te onderschatten obstakel onder de lat staan: Jong Oranje keeper Theo Snelders. Bij hem begint en eindigt het Twentse mozaïek dat eventuele aanvulling heeft in aanvallers Evert Bleuming en Erik Groeleken (ook inzetbaar als midden velder), de 21-jarige Dennis Brilhuis, middenvelder Freddie ten Caat (boertje van Theo) en verdediger Peter Krikhaar. Koncentratie en fantasie Nog drie wedstrijden en Koning Winter mag bezit nemen van de vaderlandse voetbalvel- Zurel Uurwerken bv Lakenblekerstraat 49 1431 GE Aalsmeer Tel. 02977-23255 ztomEo, 6

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1986 | | pagina 6