Hombre Win een kaartje voor Ajax—Roda JC Wie is...? Mode Utrecht, Steenweg 70 De prijsvraag in het officieel programma van Ajax-FC Den Bosch leverde vele inzenders op die de achter de afgedrukte bijnamen van beroemde voetbalsterren en andere persoonlijk heden uit de voetbalwereld de juiste 'echte' naam dachten te hebben ingevuld. In de opgave in het vorige programmablad bleken echter een paar addertjes onder het gras te zitten en de oplossing was niet makkelijk als gedacht. Met name de 'Galloperende Majoor' (de Hongaarse ster Ferenc Puskas) zorgde voor verwarring en met name Jan Zwartkruis werd daarvoor gekozen. Een tijd- en teamgenoot van Puskas was 'De Blonde Pijl' voor de echte kenners natuurlijk Alfredo di Stefano maar volgens sommigen Willy Brokamp of Ruud Geels, met alle respekt natuurlijk voetballers met een andere inhoud. De drie winnaars van de prijsvraag die vanmiddag voor niets de wedstrijd Ajax-FC Twente bekijken zijn: Joop Vóórhaar uit Culemborg, Henk Verhulst uit Amsterdam en Martijn Vóórhaar uit Tiel (ongetwijfeld familie van de eerstgenoemde winnaar). Voor we een nieuwe serie bijnamen voor het voetlicht brengen volgt hier de juiste oplossing van de eerste prijsvraag: 1. De Zwarte Panter-Frans de Munck 2. De Parel van Mogambigue-Eusebio 3. Het slangenmens-Rob Rensenbrink 4. Theo de Tank-Theo Laseroms 5. Beertje - Reinier Kreijermaat 6. Der Kaiser-Franz Beckenbauer 7. De Galloperende Majoor- Ferenc Puskas 8. IJzeren Rinus-Rinus Israël 9. Stengel-Willy van Bommel 10. De Zwarte Spin - Fabio Cudicini 11. De Blonde Pijl-Alfredo di Stefano 12. Paco -óf Francisco Gento óf Sjaak Swart 13. De Bul - Rinus Michels 14. De Vlo - Jimmy Johnstone (ook goed Jesper Olsen) 15. DeKnoest-DickTol Om in aanmerking te komen voor één van de drie te verloten kaartjes voor de komende thuiswedstrijd van Ajax, op 14 december tegen Roda JC, moet u de juiste 'echte' namen achter de volgende bijnamen invullen. Veel plezieren succes. 1. De Keu 8. Zoef de Haas 2. De Zwarte Parel 9. De Paradijsvogel 3. Pummy 10. De Leeuw van Deventer 4. Le Grand Max 11. Der Bomber 5. El Buitre 12. El Flacho 6. El Salvador 13. Vasco 7. De Caje 14. Knakkie 15. De Tulp Denkt u alle vijftien namen goed te hebben, stuurt u die dan op naar: Inter Football, Hoger Einde Zuid 6-7,1191 AG Ouderkerk aan de Amstel. f Amsterdam, Jan Evertsenstraat 70 Telefoon 020-838588 EXCLUSIEVE HERENMODE Telefoon 030-322935 23

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1986 | | pagina 23