UUHWEHKEN BV HOE MAAK JE VRIENDEN VOOR 'T LEVEN? Frisch Drukkerijen Amsterdam Geef'uw relaties 'n bijdetijds geschenk. Geef'ze een klok kado. Van Zurel. Dit programma is een uitgave van Tel. 020-930865 Redactie Inter Football Ouderkerk a/d Amstel Galgenwaard-stadion zijn veroverd. Mogelijk een aanwijzing voor Ajax om de zaken niet al te licht op te nemen. De beruchte en/of beroemde Utrechtse mentaliteit die lange tijd leek te zijn weggevloeid uit het elftal is weer zichtbaar geworden en Ajax zal er zeker het één en ander mee te stellen krijgen. Keepers, ballenvangers, goalies en doelwachters Onderwerpen van de selektie van FC Utrecht aan een analyse dan zien we een groep voetballer van gewis kaliber. Hoe het dan toch zover kon komen dat er ach en wee werd geklaagd in de Galgenwaard is moeilijk te achterhalen. Zeker van invloed op de mindere resultaten was de verwarring rond de Utrecht-keepers. Vorig seizoen al moest Nol de Ruiter een beroep doen op achtereenvolgens Jan-Willem van Ede, Rik Laurs en een oude bekende, Hans Galjé. Met de van zijn hyperventilatie herstelde Van Ede en de van Excelsior-teruggekeerde Jan Stroomberg leek de keepersproblematiek verleden tijd maar niets bleek minder waar. Van Ede raakte geblesseerd, Jan Stroomberg viel op door onze kerheid in het doel en te grote zelfverzekerheid daarbuiten en FC Utrecht zat weer met een probleem. Van Sparta werd de daar in ongenade geraakte Bas van Noortwijk losgeweekt en die posteert zich nu wekelijks onder de Utrechtse lat. Aan De Meer bewaart 'Bassie' overigens slechte herinneringen. Vorig jaar moest hij negen keer door de knieën dankzij de ontketende Ajax-aanval... Naast het doelmannen-drama viel de terugval in schotkracht van John van Loen op. Dat heeft niet direkt met vormverlies van de FC Utrecht-spits te maken, wel met een veranderd rollenpatroon. In de hert-achtige Henk Fraser en de zwaardere Erik Willaarts heeft FC Utrecht twee jongens die het doel makkelijk weten te vinden. Wellicht omdat veler ogen en 2QDDQHL Zurel Uurwerken bv Lakenblekerstraat 49 1431 GE Aalsmeer Tel. 02977-23255 6

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1986 | | pagina 6